Zrub Niki s wellness centrom a bazénmi!

V malebnej tatranskej obci Ždiar je situovaný Zrub Niki, ktorý Vám poskytuje príjemné ubytovanie v drevenici s možnosťou využívania wellness centra, ktoré je súčasťou Family Rezortu Aja - Ždiar.

Prekrásne prostredie Belianskych Tatier láka turistov a návštevníkov v lete i v zime. Počas teplých mesiacov sa zabavíte v Bachledovej doline, kde je pre Vás pripravená bobová dráha, bikepark, rôzne cyklotrasy a turistické chodníčky. Taktiež Vám odporúčame navštíviť Ždiarsky dom - goralské múzeum, pokochať sa krásami v Belianskej jaskyni alebo si spraviť výlet k Jezerskému jazeru. Počas zimných mesiacov sú pre Vás pripravené viaceré svahy lyžiarskych stredísk, medzi ktoré patrí napr. Ski centrum Strednica Ždiar, Ski centrum Strachan Ždiar, Krasuľa i Ski Bachledova dolina - Jezersko.

Zrub Niki je Vám k dispozícii celoročne, disponuje celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 5 osôb na štyroch pevných lôžkach a jednej prístelke. Zrub je vhodný pre ubytovanie jednej samostatnej skupiny. Prednosťou ubytovania nie je len vysoký štandard, ale aj možnosť využívať všetky služby penziónu a zároveň mať k dispozícii ubytovanie s dokonalým súkromím.

Útulné ubytovanie v zrube je tvorené obývacou miestnosťou s televízorom, pohodlným gaučom, ktorý využijete ako prístelku pre jednu osobu a kuchynským kútikom s mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. V zrube sú ďalej situované dve 2-lôžkové spálne, z čoho jedna je vybavená manželskou posteľou a možnosťou prístelky pre dieťa. Súčasťou ubytovania je tiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Naši hostia majú možnosť stravovania v penzióne, ktorý sa nachádza v areáli rezortu. Raňajky sa podávajú formou bufetu, večere výberom z dvoch druhov jedál. Pre Váš maximálny komfort je pre Vás pripravený wellness Goralský dvor za poplatok, kde dokonale zrelaxujete vo vírivke a saune. V rámci ceny za ubytovanie si navyše zaplávate v bazéne a detičky sa zabavia v detskom bazéne s animáciami so Shrekom a Fionou ako aj na detskom ihrisku a v detskej herni v Shrekovom domčeku s biliardom. Vaše voľné chvíle môžete tráviť aj posedením na terase, záhradnej hojdačke a grilovaním. V prípade záujmu a dostupnosti Vám veľmi radi zapožičiame bicykle (v cene). Vaše autá si pokojne zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Ak hľadáte príjemné ubytovanie v Ždiari, Zrub Niki je pre Vás tou ideálnou voľbou. Už teraz sa teším na stretnutie s Vami!