Štýlový zrub, domáca atmosféra, s krbom

Prijmite naše srdečné pozvanie na dovolenku alebo pobyt na úpätí Chopku, v novom drevenom Zrube Chopok. Rozprávkovú atmosféru Vám u nás dotvorí krbová piecka.

Celoročne môžete prežívať radostné chvíle v našom Zrube Chopok, ktorého celková kapacita je 12 plnohodnotných lôžok. Na prízemí nášho zrubu si v pokoji oddýchnete pri krbe na pohovke, gaučovom sedení, pozriete televízor aj popočúvate rádio. Rovnako sa tu nachádza stolný futbal. Výborné špeciality si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni s elektrickou rúrou, sklokeramickou platňou, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom, umývačkou riadu a potrebným kuchynským riadom. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí zrubu sú umiestnené štyri spálne. Každá spálňa je 3-lôžková s manželskou posteľou, jedným lôžkom, dreveným nábytkom, antialergickými perinami, kvalitným posteľným prádlom a osuškou. Poschodie sa skladá tiež zo samostatnej toalety. V celom objekte je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V lete si môžete posedieť na terase s grilom. Zahráte sa tiež badminton. Vieme Vám zapožičať prenosnú detskú postieľku a vysokú stoličku. Kúrenie v zrube je temperované na určitú teplotu – ovládane diaľkovo. Ubytovanie ponúkame formou zmluvy – krátkodobo. Parkovanie Vašich áut je vo dvore pre 5 áut. Príďte k nám, tešíme sa na Vás.

Čo ponúka okolie? Jedinečnú prírodu Nízkych Tatier, v ktorej načerpáte novú energiu. Vhodné sú tiež prechádzky, cyklistika, turistika i horolezectvo. Krásy podzemia poznávajte v Bystrianskej jaskyni. Hrou golfu sa zabavíte na plochách Gray Bear Tále. Kúpanie i rybolov je možný v prírodnom kúpalisku Tále. V zime si zalyžujete na svahoch stredísk Ski centrum Mýto i Tále.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov