Nový zrub v blízkosti atrakcií Liptova!

Novopostavený Zrub 132 nájdete v okrajovej časti obce Bobrovec, ktorá je situovaná v malebnom prostredí Liptova, v okrese mesta Liptovský Mikuláš.

Na Liptove si prídu na svoje všetky vekové kategórie, či už k nám zavítate v lete alebo v zime. Veľkou atrakciou je Aquapark Tatralandia, pri ktorom je situovaná Mini Zoo Kontakt, Dom hore nohami, veterný tunel Hurricane Factory, Tatrapolis - svet miniatúrnych sôch. Adrenalínové vodné športy si vyskúšate na vodnej nádrži Liptovská Mara, kde je tiež možné loviť ryby alebo sa plaviť na výletnej lodi. Nezabudnuteľnú túru prežijete v Kvačianskej, Prosieckej, Žiarskej i Demänovskej doline. Zima býva na Liptove priaznivá, najmä čo sa lyžovačky týka. Pripravené sú tu svahy lyžiarskych stredísk Jasná - Nízke Tatry, Ski centrum Opalisko - Závažná Poruba a mnoho ďalších v okolí.

Celoročne dostupný Zrub 132 je kapacitne prispôsobený pre pobyt až 12 osôb. U nás si prídu na svoje najmä skupiny priateľov, rodiny i milovníci prírody.

Na prízemí zrubu sa nachádza veľká spoločenská miestnosť, kde si môžete pozrieť televízor so satelitným príjmom, dobrý film z DVD prehrávača alebo si pustiť hudbu z rádia s CD prehrávačom. Komfort Vám zabezpečí rozťahovací gauč, ktorý využijete aj ako prístelku pre 2 osoby. Spoločenská miestnosť je prepojená s jedálňou a kompletne zariadenou kuchyňou. Príjemný dojem z pobytu dotvorí teplo sálajúce z krbovej piecky.

Poschodie zrubu pozostáva z jednej 2-lôžkovej spálne s manželskou posteľou, balkónom, 3-lôžkovej spálne so samostatnými lôžkami, balkónom a 3-lôžkovej spálne s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a dvomi prístelkami. V zrube sú Vám k dispozícii dve kúpeľne, jedna so sprchovacím kútom, druhá s vaňou a dve samostatné toalety. V chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pred zrubom je pre Vás pripravená terasa s exteriérovým posedením, kde si voľný čas spríjemníte grilovaním na grile. Na zaparkovanie áut Vám poslúži priestor priamo pri objekte. Zažite peknú dovolenku, doprajte si štýlové ubytovanie a oddýchnite si od pracovných povinností v Zrube 132. Už teraz sa na Vás tešíme.