Komfortné ubytovanie v čarovnom domčeku!

Zelený domček je situovaný na okraji obce Smižany, ktorá je vstupnou bránou do Národného parku Slovenský raj. Prekrásne prostredie láka milovníkov turistiky a cyklistiky, rodiny s deťmi ale aj páriky a seniorov. V letnom období si užijete množstvo turistických chodníkov, nádherné výhľady, romantické prechádzky, hubárčenie či zber lesných plodov.

Krajinu ako z rozprávky si vychutnáte aj v zime. Výborne si zalyžujete v blízkych lyžiarskych strediskách Ski areál Spišská Nová Ves - Rittenberg (5,8 km), Ski centrum Mraznica - Hnilčík (5,6 km) alebo Ski Mlynky - Biele Vody (18,6 km). V obci je Vám k dispozícii plná občianska vybavenosť - od potravín a obchodíkov, cez príjemné reštaurácie, až po vlakovú aj autobusovú stanicu. Iba 4 km vzdialená Spišská Nová Ves Vám ponúka bohatý program na celý deň. Nájdete tu množstvo kultúrnych a historických pamiatok ako aj množstvo gastronomických zariadení. Vaše deti určite poteší návšteva ZOO či letného kúpaliska.

Zelený domček poskytuje počas celého roka príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 8 osôb. K dispozícii sú Vám tu dve 3-lôžkové izby s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a možnosťou jednej prístelky na každej izbe. Svoj voľný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti, vybavenej gaučovým posedením, televízorom, rádiom a spoločenskými hrami. Po dohode Vám tu na požiadanie vieme zabezpečiť aj ďalšie dve prístelky. Na prípravu chutných jedál Vám poslúži kuchyňa s jedálenským posedením a plnou výbavou (plynový sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, riad).

Nezabudnuteľné chvíle s rodinou alebo priateľmi strávite rovnako aj pri popíjaní voňavej kávičky na slnečnej terase so záhradným posedením, na ktorú sa dostanete priamo z kuchyne. Krásne počasie si vychutnáte aj pri grilovačke či varení kotlíkového gulášu. Dom sa nachádza na samostatnom oplotenom pozemku, čo Vám zaručí nerušený oddych a súkromie. Na požiadanie Vám pre Vaše deti zaistíme detskú postieľku. Hračky pre deti sú súčasťou vybavenia chalupy.

Parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore domčeka. Tešíme sa na Vašu návštevu!