Moderná chata so saunou v obklopení lesa

Srdečne Vás pozývame prežiť príjemný relax do Zelenej chaty, ktorá je situovaná do jedinečného prostredia Kubínskej Hole - Máčkovo, necelých 800 m od hlavného strediska Ski park Kubínska Hoľa a približne 4 km od okresného mesta Dolný Kubín.

Priamo z chaty je to blízko do prírody aj do mesta. Môžete sa vybrať na nenáročné prechádzky ako aj cyklotúry. Privítajú Vás aj v bazénoch miestneho aquaparku AquaRelax Dolný Kubín. Rovnako Vás poteší návšteva Oravskej galérie, Literárneho múzea P. O. Hviezdoslava alebo prehliadka Oravského hradu. V zime si okrem lyžovania v spomínanom lyžiarskom stredisku môžete vyraziť na svahy Šport Centra Lučivná alebo Ski Centra Kozinec.

Zelená chata je Vám k dispozícii počas celého roka s maximálnou kapacitou ubytovania pre 12 hostí. Na svoje si tu prídu rodinky s deťmi ako aj skupinky priateľov a známych.

Užívať si praskajúce drevo v krbe môžete z komfortného gaučového sedenia v spoločenskej miestnosti. Rovnako sa tu nachádza televízor so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávač, rádio a spoločenské hry. Gazdinky a milovníci varenia sa potešia príprave jedál v plne vybavenej kuchyni s jedálenským sedením. Prízemie chaty dotvára jedna 4-lôžková spálňa s poschodovými posteľami, moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

V podkroví chaty si oddýchnete v dvoch 2-lôžkových spálňach, pričom v každej z nich sa nachádzajú dve pevné lôžka a dve vyťahovacie lôžka (rovnako poskytujúce nadštandardný spánok). Jedna spálňa je navyše dovybavená balkónom a televízorom.

Nádherné pokojné prostredie si dokonalo vychutnáte z krytého vonkajšieho posedenia ako aj z terasy. K dispozícii je Vám tiež gril, kotlík a ohnisko. Deti sa vyšantia na hojdačke prípadne sa vyhrajú s hračkami. Nadštandardom vybavenia chaty je zrelaxovanie sa v suchej saune. Vaše lyže Vám uschováme v drevárni. Nechýba ani vináreň. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené do 100 m od ubytovania. Tešíme sa, že Váš vzácny čas prežijete v Zelenej chate!


Preferujeme: Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí