Blízko Jasnej (cca 7 km) + skibuss 300 m

Zbojnícku Drevenicu 1 nájdete v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v tichej a pokojnej mestskej časti Liptovského Mikuláša - v Bodiciach. Skvelá poloha drevenice v kombinácii so zaručeným komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej relaxu a aktívneho oddychu. Vydajte sa mnohými turistickými chodníkmi a vychutnajte si prekrásnu prírodu Liptova, užite si výbornú lyžovačku v Jasnej, navštívte známe demänovské jaskyne, osviežte sa v Liptovskej Mare a nechajte sa rozmaznávať vo vodnom raji Tatralandia. Výber aktivít necháme na Vás, avšak garantuje Vám, že sa u nás určite nudiť nebudete.

Našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie v novopostavenej drevenici s celkovou kapacitou 12 osôb. V objekte sú hosťom k dispozícii 4 príjemne zariadené spálne s kapacitou 3 lôžok. Tie sú umiestnené v dvoch apartmánoch, každý s dvomi spálňami celkovo pre 6 osôb.

Pre príjemné trávenie voľného času nechýba v drevenici spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Pripraviť chutné jedlá si môžete v kompletne zariadenej kuchyni s jedálenskou časťou. Pre zabezpečenie pohodlia ubytovaných hostí je drevenica vybavená dvomi kúpeľňami s dvomi toaletami a WiFi pripojením na internet.

Máte možnosť využiť aj kúpeľ vo fínskej kadi, ktorý je možný po nahlásení majiteľovi deň vopred.

Pri objekte sú vytvorené výborné možnosti vonkajšieho posedenia v altánku alebo na terase. Pripravený pre Vás máme záhradný gril, kotlík a ohnisko s možnosťou opekania. Vaše ratolesti môžete nechať vyšantiť na detskom ihrisku s preliezkami, hojdačkou, šmýkačkou, pieskoviskom s hračkami a trampolínou. Parkovať je možné priamo pri drevenici.