V krásnom prostredí s krbom

Záhradný dom je situovaný v srdci Liptova v malebnej obci Závažná Poruba, v krásnej prírode Nízkych Tatier pod vrchom Poludnica. Ďaleko od nás to nie je ani za výbornou lyžovačkou na Chopok, či do známych aquaparkov Tatralandia, Bešeňová a Liptovský Ján. V blízkosti ubytovania sa nachádza lyžiarske stredisko Opalisko, ktoré ponúka svojim návštevníkom 5 pravidelne udržiavaných zjazdoviek, 4 vleky a osvetlený bežecký areál s dĺžkou až 30 km bežeckých tratí.

Hosťom ponúkame komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 8 lôžok. Dom disponuje dvomi útulnými trojlôžkovými izbami a možnosťou dvoch prísteliek. Súčasťou každej izby je balkón s krásnym výhľadom do okolia. Hostia majú k dispozícii spoločenskú miestnosť s televízorom, satelitom a veľkú kompletne zariadenú kuchyňu s jedálenským posedením a krbom. Samozrejmosťou domu je kúpeľňa s rohovou vaňou, dve toalety a WiFi pripojenie na internet.

Pri dome nechýba vonkajšie posedenie so záhradnou hojdačkou a možnosťou grilovania. Parkovanie je možné v garáži objektu, využiť môžete aj parkovací priestor priamo pred ubytovaním. Tešíme sa na Vašu návštevu.