Penzión s westernovým nádychom!

Pozývame Vás stráviť kratší ako aj dlhší čas do Western Penziónu *, ktorý sa nachádza na okraji mesta Ružomberok, v pokojnom lesnom prostredí. Netreba chodiť ďaleko - v tesnej blízkosti ubytovania si užijete relaxovanie vo wellness centre, masáže od špičkových masérov, zahráte si bowling alebo squash či zajazdíte na koni.

Western Penzión * je Vám k dispozícii počas celého roka s maximálnou kapacitou pre 40 osôb (s 30 pevnými lôžkami a 10 prístelkami). Na výber máte u nás z nasledovných možností ubytovania:

- štyroch 2-lôžkových izieb (dve izby sú dovybavené balkónom);
- štyroch 3-lôžkových izieb;
- jednej 4-lôžkovej izby;
- jedného 4-lôžkového apartmánu;
- jednej 5-lôžkovej podkrovnej rodinnej izby s jednou 2-lôžkovou a jednou 3-lôžkovou spálňou (s balkónom).

Každá z izieb ako aj apartmán sú vybavené danými či už samostatnými lôžkami alebo manželskou posteľou, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a bezplatným WiFi pripojením na internet. Do kapacitne väčších izieb je možnosť umiestniť jednu prístelku, prípadne dve.

Na prízemí ubytovania sa nachádza recepcia, kde Vám s radosťou pomôžu s tipmi na výlet, uschovajú bicykle a lyže, zapožičajú žehličku či fén. Využívať môžete práčku, trezor a detskú postieľku. Deti sa zabavia v detskom kútiku a dospelí pri rôznych aktivitách v spoločenskej miestnosti s biliardom, šípkami a ďalšími hrami. K príprave vlastných jedál poslúži kuchyňa, no rovnako využijete bar, v ktorom Vám pripravia chutné raňajky a večere. K dispozícii je tiež salónik pre 25 osôb (využívaný aj ako zasadacia miestnosť). V exteriéri využijete terasu s vonkajším posedením, gril, otvorený krb, kotlík, ohnisko, trampolínu a iné atrakcie pre Vaše ratolesti. Vozidlá zaparkujete pod dohľadom kamier na parkovisku pri Western Penzióne *. Tešíme sa na Vás!

Ak by ste hľadali atrakcie v okolí, odporúčame Vám navštíviť jedinečnú prírodu Nízkych Tatier, Vlkolínec, Hrad Likava alebo Liptovský hrad. Deťom sa zapáči v Hopilande (interiérovom ihrisku) alebo Tarzánii v Hrabove. V zime si zalyžujete v Ski parku Malinô Brdo, Lyžiarskom stredisku Liptovská Lúžna či Parku Snow Donovaly.