Reštaurácia, wellness, biliard-na horách

Spojenie očarujúcej prírody s kvalitnými hotelovými službami – to je náš Wellness hotel Javorník ***, ktorý je situovaný v nádhernej prírode Javorníkov, v krásnom horskom prostredí rekreačnej oblasti, patriacej malebnej obci Lazy pod Makytou.

K dispozícii je tu pre Vás skvelá kuchyňa štýlovej reštaurácie s bohatým sortimentom špecialít, relaxačné priestory wellness a saunového sveta s vyhrievanými lehátkami, vírivkou a tromi druhmi sáun (tradičná parná, infra a fínska sauna). Súčasne si u nás môžete vychutnávať relax pri masáži pod rukami našich kvalifikovaných masérov. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj hraním biliardu či stolného tenisu, príjemnými romantickými prechádzkami prekrásnou okolitou prírodou alebo skvelou lyžovačkou v blízkom lyžiarskom stredisku Ski Čertov.

Wellness hotel Javorník *** je prístupný celoročne. Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadených izbách, celkovo až pre 66 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi:
- dvoch 2-lôžkových izieb,
- šiestich dvojlôžkových izieb s možnosťou jednej prístelky,
- šiestich 4-lôžkových izieb,
- dvoch rodinných izieb s dvomi spálňami pre 4 osoby,
- dvoch rodinných izieb s dvomi spálňami pre 6 osôb.

Súčasťou vybavenia každej hotelovej izby je LED televízor, pracovný stôl. V každej izbe využijete aj vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V priestoroch hotela je samozrejmou výbavou bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemne relaxovať a oddychovať môžu ubytovaní hostia v moderných a elegantných priestoroch reštaurácie, denného baru, príjemnej spoločenskej miestnosti (s kapacitou 100 miest) alebo relaxačných priestoroch wellness. Zaujmú Vás taktiež letné grilovačky na vonkajšom grile, pri ktorých si môžete pochutnávať na výborných grilovaných špecialitách. V prípade záujmu pre Vás radi zorganizujeme rôzne rodinné oslavy, spoločenské stretnutia, firemné školenia či posedenia. Vo výbave hotela nechýba ani priestranná konferenčná miestnosť s plnou technickou vybavenosťou a ozvučením. Pre Vaše ratolesti sú pripravené detské hojdačky, trampolína a zatrávnený priestor s možnosťou hrania rôznych loptových hier. Parkovanie áut je zaistené priamo pri hoteli. Tešíme sa na Vás!