Letná dovolenka pre rodiny v Slov. raji!

Útulne zariadená Wellness Chata Ski Telgárt sa nachádza v krásnej horehronskej dedinke Telgárt pod Kráľovou hoľou, na rozhraní Nízkych Tatier, Slovenského raja a Muránskej planiny, v okrese Brezno.

Nádherná okolitá príroda poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu v podobe skvelej turistiky. Môžete sa tak venovať príjemným prechádzkam, cyklistike, horským túram po označených turistických a cyklistických chodníkoch Národného parku Muránska planina. Určite sa oplatí navštíviť aj blízku Dobšinskú ľadovú jaskyňu, Muránsky hrad, Chmarošský viadukt, Múzeum Zvoncov, Kaštieľ Predná Hora, Horehronské múzeum a veľa iných atrakcií. V zimnom období sú tu vytvorené skvelé podmienky pre prežitie príjemnej rodinnej lyžovačky. Neďaleko chaty môžete využívať služby lyžiarskeho strediska Ski centrum Telgárt, rovnako skvele si zalyžujete aj v lyžiarských strediskách Ski Vernár Studničky, Ski Rejdová či Pohorelská Maša.

V našej Wellness Chate Ski Telgárt s kapacitou pre 14 osôb sa pohodlne ubytujete počas celého roka. Radi u nás privítame menšie i väčšie skupinky hostí a rodiny s deťmi. Ponúkame Vám na prenájom dva apartmány.

Prvý apartmán s 2 spálňami disponuje obývacou miestnosťou s krbom, pri ktorom sa v zime príjemne zohrejete. Posedíte si tu na pohodlnom gauči alebo pozriete dobrý film v televízore so satelitným príjmom. Deti sa potešia detskému kútiku s hračkami (tabuľa na kreslenie, detský stolík so stoličkami). Gauč využijete ako prístelku pre dve osoby. Svoje kuchárske schopnosti si vyskúšate v plne vybavenej kuchyni s jedálenským posedením, keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a mrazničkou. Pokojný a ničím nerušený spánok si doprajete v jednej z dvoch spální (3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami). Samozrejmosťou chaty je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi, stojanom na sušenie prádla, sušičom na vlasy, papučami a toaletou.

V druhom apartmáne s 1 spálňou nájdete obývaciu miestnosť s jedálenským posedením a pohodlným gaučom, ktorý využijete ako dve prístelky. Oddýchnuť si môžete pri zábavných programoch v televízore so satelitným príjmom. Chutnú večeru si uvaríte v plne vybavenej kuchyni s mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a keramickou varnou doskou. Pokojný spánok si doprajete v spálni s manželskou a jednolôžkovou posteľou. Aj tu máte k dispozícii kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a uterákmi.

Súčasťou chaty je aj wellness s vírivkou a saunou s kapacitou pre 8 osôb, ktorý môžu využívať nielen ubytovaní hostia, ale aj verejnosť. Do wellnesu sa dostanete cez osobitný vstup, aby nebolo narušené súkromie hostí chaty.

V exteriéri chaty si v letných mesiacoch posedíte na terase, prípadne niečo dobré ugrilujete na prenosnom grile. Na vyžiadanie Vám zabezpečíme detskú postieľku, stoličku na kŕmenie, bicykle a lyže. Vlastné lyže a bicykle si odložíte v miestnosti na to určenej. Vaše autá zaparkujete priamo pri objekte. V celej chate je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť a že si príjemne oddýchnete. Tešíme sa na Vás.