Luxusná chata so saunou

VISIT TELGART CHATA je situovaná v horehronskej obci Telgárt, na rozhraní troch národných parkov: Nízke Tatry, Slovenský raj a Slovenské rudohorie. Prežiť príjemnú dovolenku u nás môžete aj vďaka relaxácii v saune.

Telgárt patrí do Breznianskeho okresu, preteká ním rieka Hron aj potok Zubrovica. V tesnej blízkosti nájdete možnosti športového vyžitia. Po 12 minútach jazdy autom natrafíte na krásy Dobšinskej ľadovej jaskyne. Máte možnosť pustiť sa aj po nejednej cyklotrase začínajúcej priamo v obci alebo si vychutnať prechádzku v okolitej prírode. Zhruba 1,5 km od chaty sa nachádza lyžiarske stredisko Ski Telgárt. Po celodennej lyžovačke dobre padne pobyt v saune, ktorá je súčasťou interiéru chaty.

Ubytovať sa u nás môžete tak v lete ako aj v zime. Pohodlne si u nás užije pobyt až 7 osôb. Chata je útulne a štýlovo zariadená, čo ocenia rodiny s deťmi, ktoré sa tu rozhodnú stráviť prázdniny, ale aj partie priateľov prichádzajúce na víkendový pobyt.

Spoločné priestory na prízemí patria obývačke s gaučom a kuchynskému kútiku s jedálenským posedením. Dominantou tohto priestoru je krb, čo ešte zvýrazňuje atmosféru horskej chaty. Okrem toho tu môžete využívať televízor s káblovým príjmom, spoločenské hry a gauč, ktorý sa dá rozložiť a použiť ako prístelka pre dve osoby. Aj najnáročnejší klienti ocenia priestrannú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a saunou.

Miesto na večernú debatu nájdete aj na poschodí v priestore chodby s malým posedením. Chata na poschodí disponuje dvomi spálňami (2-lôžkovou a 3-lôžkovou), vo väčšej z nich si môžete vychutnať romantický večer na balkóne alebo pri pozeraní filmu v televízore.

V oplotenej záhrade na Vás čaká vonkajšie posedenie v altánku so záhadným krbom. Priestranný dvor ponúka upravenú trávnatú plochu vhodnú tak na loptové hry, ako aj relax v tichej a pokojnej lokalite. Vieme Vám zabezpečiť uschovanie Vašej lyžiarskej výstroje. Pri príchode na ubytovanie priamo pri chate zaparkujete dve autá. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov