Luxusný apartmán „dýchajúci“ umením.

Moderný mezonetový apartmán Vincent Van Gogh Gallery Apartment sa nachádza v centre podtatranského mesta Poprad. Práve odtiaľto sa ľahko dostanete do jedinečnej prírody Vysokých Tatier, kde môžete vykonávať rôzne cyklistické či turistické výlety okolím.

Pre strávenie aktívnej dovolenky spojenej so zábavou si priamo v centre mesta zahráte hry ako biliard, squash i bowling. Väčší adrenalín zažijete na bobovej dráhe Tatrabob v Tatranskej Lomnici. Priblíženie histórie je možné aj jazdou na obrnenom transportéri v Ľubici. Zima láka milovníkov lyžovania a snowboardovania na upravené zjazdovky lyžiarskych stredísk ako sú Ski centrum Lopušná Dolina, SkiTatry Nová Lopušná dolina, Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica a mnohé iné. Po týchto aktivitách dobre padne relax vo wellness centre aquaparku AquaCity Poprad alebo osvieženie v miestnych baroch a reštauráciách.

Moderný mezonetový apartmán sa volá podľa svetoznámeho holandského umelca Vincenta Van Gogha preto, že sa v ňom nachádza jeho 12 úžasných malieb. Apartmán je Vám k dispozícii počas celého roka. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre maximálne 8 osôb.

Pokojnú dovolenku s Vašimi najbližšími Vám pri trávení spoločných chvíľ na gaučovom sedení dotvorí praskajúce drevo v krbe v obývacej miestnosti s rádiom a Smart LED televízorom so službou Netflix. Odtiaľto sa ľahko dostanete na balkón s vonkajším posedením a nezabudnuteľným výhľadom na Vysoké Tatry. Milovníkov varenia poteší štýlová kompletne vybavená kuchyňa (s elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom, mikrovlnnou rúrou a pomôckami na varenie i stolovanie) s jedálenským sedením. K maximálnemu komfortu hostí tu slúži štýlová kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Pokojný spánok si užijete v prízemnej 2-lôžkovej spálni alebo v jednej z ďalších troch 2-lôžkových spální na poschodí apartmánu. Každá spálňa je vybavená manželskou posteľou a rovnako Smart LED televízorom so službou Netflix. Poschodie tiež tvorí ďalšia kúpeľňa s nádhernou vaňou a samostatná toaleta. Celkovú atmosféru domova Vám zaistí kvalitná posteľná bielizeň, osušky, uteráky, sušiče vlasov i žehlička. Samozrejmosťou nášho luxusného apartmánu je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Detské srdcia sa nadchnú rôznym atrakciám na detskom ihrisku, ako sú hojdačka, preliezky alebo šmýkačka. Premeniť svoju osobnosť zmenou účesu môžete v kaderníctve na prízemí ubytovania. Osviežite sa tu i v bare. V apartmáne je k dispozícii detská postieľka a o bezpečnosť majetku sa starajú hasiace prístroje a hlásiče požiarov. Parkovanie áut je zaistené na jednom mieste v garáži a rovnako aj vo vonkajších priestoroch pri ubytovaní. Už teda stačí len prísť k nám, kde Vám ponúkame nadštandardné ubytovanie v centre mesta. Tešíme sa na Váš pobyt. TÍM Vincent Van Gogh Gallery Apartment.