Štýlové ubytovanie, dokonalá atmosféra!

Dokonalé ticho, pokojná atmosféra a komfortné ubytovanie pri jazierku - to Vám ponúka Vinárstvo Koóš, situované v blízkosti obce Slepčany, okres Zlaté Moravce.

Slepčany Vám poskytujú príjemné prostredie, možnosť romantických prechádzok a cyklopotuliek pozdĺž malebných viníc. Nádherné je rovnako neďaleké Arborétum v Mlyňanoch alebo aj výlet do mesta Nitra s rôznorodými múzeami, hradom a historickým námestím. Za návštevu stojí určite aj Topolčiansky zámok a Zubria zvernica takisto pri Topolčiankach.

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku do nášho ubytovania, ktoré je k dispozícii celoročne s kapacitou pre 10 osôb.

Pre trávenie spoločných chvíľ využijete priestory spoločenskej miestnosti s drevenými stolmi so stoličkami. Dokonalú atmosféru Vám dotvorí praskajúce drevo z krbu. Tu si zahráte stolové spoločenské hry a detičky sa zabavia hrou s pexesom alebo čítaním detských časopisov a kníh, ktoré sme pre ne pripravili. V kompletne zariadenej kuchyni využijete elektrickú dvojplatničku, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, kávovar, toaster a chladničku. Prízemie ďalej tvorí 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, televízorom a balkónom ako aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí ubytovania sa nachádzajú dve 4-lôžkové spálne so samostatnými lôžkami a jedna toaleta s umývadlom. Zabezpečené je tiež bezplatné WiFi pripojenie na internet. V suterénnej časti ubytovania je situovaná vínna pivnička, kde Vám po dohode poskytneme možnosť degustácie vín z našej produkcie.

V exteriéri si príjemne posedíte na terase, kde si môžete aj grilovať a variť kotlíkový guláš. V prípade potreby si Vaše bicykle odložíte v suteréne a autá zaparkujete priamo pri objekte. Príďte si oddýchnuť od bežného pracovného týždňa a zrelaxujte v našom Vinárstve Koóš. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí