Štýlová chata s výhľadom na Tatry

Zaujala Vás ponuka na prežitie rodinnej dovolenky v prostredí Vysokých Tatier? Našli ste to pravé ubytovanie - Villu Zoja, štýlovú, modernú chatu, ktorá sa nachádza v podhorskej obci Stará Lesná.

Len doslova na skok to je k viacerým atrakciám regiónu. Čerstvý tatranský vzduch si užijete zo sedla bicykla i počas vysokohorskej turistiky. Menej náročná prechádzka so športom sa dá prežívať pri hre golfu na trávnatej ploche Golfového ihriska Black Stork Veľká Lomnica (3 km) alebo počas spoznávania podzemných krás v Belianskej jaskyni (15 km). S Vašimi ratolesťami sa vybláznite na bobovej dráhe Tatrabob i v Tricklandii. Zábava nekončí ani v bazénoch AquaCity v Poprade alebo Thermal Parku vo Vrbove. Zimné obdobie je zas ideálne na lyžovanie aj snowboardovanie v lyžiarskych strediskách v Tatranskej Lomnici, v Starom Smokovci i na Hrebienku.

Cítiť sa ako doma môžete u nás počas celého roka. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre maximálne 5 hostí. Už pri vstupe do Villy Zoja Vás zahreje teplo z krbu v obývacej miestnosti. Nachádza sa tu i televízor so satelitným príjmom, CD prehrávač, spoločenské hry a gaučové sedenie. Milovníkov varenia poteší kompletne vybavená kuchyňa s el. spotrebičmi, kuchynským riadom a jedálenským sedením. Prízemie dotvára samostatná toaleta s práčkou a žehličkou.

Schodiskom sa dostanete do podkrovnej časti, kde sú pre Váš ničím nerušený spánok pripravené dve spálne. K dispozícii je jedna 2-lôžková so samostatnými posteľami a jedna 3-lôžková spálňa s televízorom, manželskou posteľou s gaučom pre jednu osobu. Komfort podkrovia dotvára kúpeľňa s vírivou vaňou a toaletou. Samozrejmou súčasťou nášho vybavenia je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Aj v papučkách vyjdete z obývačky na terasku s vonkajším posedením. Vychutnáte si tu výbornú kávičku s výhľadom na vrcholy hôr i chutné špeciality pripravené na grile. Deti sa v priebehu dovolenky nebudú nudiť - vyskáču sa na trampolíne, pospúšťajú na šmýkačke alebo sa zahrajú s hračkami. My Vám vieme zapožičať detskú vysokú stoličku aj postieľku. Uchovať si u nás môžete aj Vaše bicykle. Parkovanie je zaistené priamo pri ubytovaní.

Dovolenka ako z rozprávky v príjemnom prostredí a s tými, na ktorých Vám najviac záleží... Presne takú môžete prežiť vo Ville Zoja v Starej Lesnej. Tešíme sa na Vás priatelia.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí