TV, WiFi, kuchyňa - najvýhodnejšia cena!

Villa Václav je situovaná v atraktívnom prostredí Podhájskej, vo vzdialenosti len 400 metrov od známeho termálneho kúpaliska Podhájska. Vďaka ideálnej polohe vily ako aj jej komfortnému vybaveniu si tu na svoje prídu celoročne všetci milovníci skvelej dovolenky plnej oddychu a relaxácie. Okrem využívania služieb blízkeho termálneho kúpaliska Podhájska, ktorého súčasťou je aj novovybudované Wellness centrum Aquamarin s bazénovým a vitálnym svetom, si Váš pobyt môžete spríjemniť aj príjemnými prechádzkami okolím, cyklistickými túrami či rybolovom.

Počas celého roka Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v štýlovo zariadenej Ville Václav, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 10 až 15 osôb. Vila predstavuje výbornú voľbu pre ubytovanie spriatelených rodiniek s deťmi či väčších skupín priateľov a známych, ktorú si ju prenajmú v celosti. Vítané sú tu však aj páry či menšie skupinky hostí, ktoré si vo vile môžu pre seba rezervovať len jednu izbu či apartmán. K dispozícii sú Vám tu nasledovné možnosti ubytovania:

- Dvojlôžková izba č. 1 - Standard (bez balkóna), vybavená TV s plochou obrazovkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

- Dvojlôžková izba č. 2 (s balkónom), vybavená TV s plochou obrazovkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

- Malý apartmán (s balkónom) s kapacitou pre 2 až 4 osoby, zložený z 2-lôžkovej spálne s televízorom s plochou obrazovkou a rozložiteľným gaučom (s možnosťou dvoch prísteliek), ako aj obývacej miestnosti s pohodlným gaučovým posedením, TV s plochou obrazovkou a kompletne vybavenou kuchynskou časťou. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

- Veľký apartmán (s balkónom a terasou) s kapacitou pre 4 až 6 osôb. Apartmán je tvorený dvomi 2-lôžkovými spálňami, pričom vo väčšej spálni s TV s plochou obrazovkou a terasou je možné využiť jednu prístelku. Súčasťou apartmánu je taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou ako aj príjemná obývacia miestnosť s pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou prístelky) a TV s plochou obrazovkou, ktorá je prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou.

Vo všetkých izbách aj apartmánoch je zaistené WiFi pripojenie na internet. Súčasťou vily je rovnako jedna spoločná plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením pre 8 až 10 osôb, kde si môžu hostia pohodlne pripraviť vlastné chutné stravovanie. Skvele zrelaxovať sa môžete aj v relaxačnej časti vily, kde je pre Vás pripravená sauna, jacuzzi či fitness.

Výborne oddýchnuť si môžete aj v pekne upravenej záhrade ubytovania s krytým altánkom s posedením, krásnym vonkajším krbom, grilom a kotlíkom. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v oplotenom dvore vily, v ktorej susedstve môžete využívať služby reštaurácie. Tešíme sa na Vašu návštevu.