Ešte voľné kapacity na Silvester

Villa Snow je situovaná v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej časti obce Veľká Lomnica, len 8 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Vďaka vynikajúcej polohe apartmánového domu si môžu hostia počas celého svojho pobytu vychutnávať bohaté možnosti relaxu, aktívneho oddychu aj rôznych voľnočasových aktivít, doplnené o najkrajší a najznámejší pohľad na panorámu Vysokých Tatier. Čakajú tu na Vás skvelé podmienky na turistiku, lyžovačku aj dokonalý relax.

Vo vodnom parku AquaCity v Poprade či Thermal Parku vo Vrbove si Vaše telo aj myseľ skvele oddýchnu v termálnych vodách či pri masážach a wellness procedúrach, ktoré Vám poskytnú špičkoví odborníci. Fanúšikovia golfu si tu prídu na svoje a to vďaka blízkosti golfového rezortu Black Stork. Vaše detičky sa môžu počas prázdnin a dovolenky s Vami vyšantiť na bobovej dráhe v Tatranskej Lomnici a potom s prázdnym bruškom istotne spoločne neodoláte ponuke Goralského dvora s mimoriadne chutnou ponukou jedál (vzdialeného len 200 metrov od vily).

Villa Snow Vám celoročne ponúka príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou až 33 lôžok vrátane prísteliek. Vďaka skvelému dispozičnému riešeniu je možné vilu prenajať jednej skupine hostí, ako aj viacerým skupinkám po jednotlivých častiach (apartmánoch/izbách), nakoľko každá ubytovacia časť má svoj vlastný vchod. Hosťom ponúkame príjemný oddych v troch 3-lôžkových izbách s možnosťou pridania 1 prístelky a jednej 4-lôžkovej izbe s možnosťou pridania prístelky. Samozrejmosťou vybavenia izieb je vždy televízor, chladnička a vlastná kúpeľňa s toaletou. Na prípravu obľúbených domácich jedál je tu k dispozícii jedna spoločná plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením. Pohodu a relax v kruhu rodiny či priateľov si môžu hostia dopriať v priestrannej spoločenskej miestnosti s televízorom, CD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a detským kútikom s hračkami.

Väčšej rodinke či náročnejším hosťom ponúkame komfortné a pohodlné ubytovanie v dvoch apartmánoch - mezonetovom Apartmáne de Luxe s kapacitou až 11 lôžok (3 spálne) a Apartmáne Štandard s kapacitou 2 pevných lôžok a 2 prísteliek. V prípade nutnosti tam môžeme pridať ešte jedno lôžko. Každý apartmán disponuje okrem lôžkovej časti aj spoločenskou miestnosťou s posedením, televízorom, rádiom, CD prehrávačom a väčší apartmán aj krbom. Na prípravu chutných domácich jedál Vám tu ideálne poslúži plne zariadená kuchyňa, vybavená keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, kompletným kuchynským riadom, jedálenským posedením aj umývačkou riadu. K dokonalému komfortu ubytovaných hostí samozrejme patrí taktiež vlastná kúpeľňa s toaletou a možnosť využívania WiFi pripojenia na internet v celom objekte.

Pre rodinky s malými bábätkami sme pripravili kompletné detské vybavenie ako je postieľka, vanička či jedálenská stolička. Vo veľmi pekne upravenej záhradnej časti objektu s posedením a možnosťou relaxu na záhradnej hojdačke si svoju dovolenkovú atmosféru môžu hostia spríjemniť hraním rôznych zábavných hier alebo relaxom pri kávičke a dobrej knihe, s výhľadom na okúzľujúce Tatry. Vaše autá môžete pohodlne a bezpečne zaparkovať priamo vo dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu!