Penzión s najlepšou reštauráciou v SR!

Villa Rosa *** - romantický penzión a reštaurácia, je situovaná v hlavnom meste Žitného ostrova, ktorým je právom označovaná práve Dunajská Streda.

Dunajská Streda patrí medzi vyhľadávané miesta na Žitnom ostrove, najmä vďaka svojim termálnym vodám, ktoré si naplno užijete v Thermalparku Dunajská Streda s exteriérovými, interiérovými bazénmi, toboganmi a wellness procedúrami. V okolí si prídu na svoje rybári, ktorí sa potešia najmä čistým dunajským ramenám plných rýb, ako aj poľovníci, pre veľké množstvo divej zveri. Zaujímavé sú tiež výlety do okolitých krajín a ich veľkolepých hlavných miest - Viedeň (100 km), Budapešť (150 km) ale aj do nášho hlavného mesta Bratislavy (50 km).

Celoročne Vás pozývame do penziónu s reštauráciou Villa Rosa ***, ktorý je celoročne dostupný a ponúka Vám štýlové ubytovanie s celkovou kapacitou pre 18 osôb.

K dispozícii je pre Vás päť komfortne zariadených 2-lôžkových izieb s možnosťou jednej prístelky a jeden 2-lôžkový apartmán rovnako s prístelkou. Vo všetkých izbách a apartmáne je pripravená pohodlná manželská posteľ, televízor so satelitným príjmom, telefón, minibar, nastaviteľná klimatizácia a sušič vlasov. Súčasťou každej z izieb, ako aj apartmánu, je kúpeľňa s vaňou a toaletou. V prípade záujmu Vám zapožičiame detskú postieľku. Vo všetkých priestoroch penziónu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Našim hosťom je plne k dispozícii recepcia s možnosťou platby kartou, šatňa, bar, salónik s krbom a romantická reštaurácia s krbom, ktorá bola zaradená medzi najlepšie tematické reštaurácie na Slovensku. Tu si vychutnáte Vaše raňajky a v prípade záujmu i plnú penziu. K dispozícii sú Vám aj priestory zasadačky i kongresovej miestnosti s možnosťou zapožičania techniky.

Na slnečnej terase si vychutnáte kvalitné vínko či dobrú kávu a môžete si tiež grilovať špeciality na záhradnom krbe. Výbornú zábavu pre tých najmenších zabezpečí detské ihrisko s preliezkami, hojdačkou a šmýkačkou. Vaše autá si zaparujete priamo pri ubytovaní. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami vo Villa Rosa ***!