Príjemné ubytovanie v Slovenskom raji!

Villa a Privát MEDIASi sú situovené v atraktívnej časti obce Hrabušice, nachádzajúcej sa v prekrásnom prostredí Slovenského raja na východnom Slovensku. Táto turisticky obľúbená časť regiónu Spiš je vyhľadávaná najmä pre svoje čarovné rokliny s vodopádmi a nádherné podzemné jaskyne (Dobšinská ľadová jaskyňa, Medvedia jaskyňa, Stratenská jaskyňa). Počas Vášho pobytu Vám taktiež odporúčame navštíviť v rámci celodenného výletu aj širšie okolie ubytovania, kde si Váš obdiv získa známe historické mestečko Levoča či majestátny Spišský hrad, zapísaný v Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Najmenších hostí isto poteší blízkosť zoologickej záhrady v Spišskej Novej Vsi s množstvom jedinečných zvieratiek, preliezok a atrakcií. Dokonalý relax v kombinácii so zábavou si skvelo vychutnáte v neďalekom vodnom svete AquaCity Poprad, kde okrem príjemného kúpania v termálnych bazénoch môžete zažiť nezvyčajnú laserovú vodnú show či vyskúšať výnimočné služby saunového sveta s ponukou kryoterapie. V zimnom období si tu prídu na svoje aj milovníci lyžovania, bežkovania či korčuľovania. Len 20 kilometrov od ubytovania sú vzdialené tie najšpičkovejšie tatranské lyžiarske strediská (Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso) s upravenými zjazdovkami a bohatou ponukou doplnkových služieb.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v dvoch samostatných vzájomne susediacich objektoch, ktoré si je možné prenajať samostatne alebo spolu pre väčšiu skupinu hostí. Vo Ville MEDIASi (zelená budova) je pre Vás pripravené komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 15 lôžok (vrátane prísteliek). K dispozícii je Vám tu päť 2-lôžkových izieb a jedna 3-lôžková izba s možnosťou pridania 2 prísteliek (v prípade potreby je možné prístelky dokonca premiestňovať do iných izieb ako si budete želať). Súčasťou vybavenia spální je aj televízor s rádiom a stôl so stoličkami. Na prípravu Vašich obľúbených chutných jedál môžete využiť plne zariadenú kuchyňu, vybavenú elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou ubytovania sú aj štyri priestranné spoločné kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami.

Privát MEDIASi ponúka veľmi pekné ubytovanie na poschodí rodinného domu (žltá budova) s celkovou kapacitou 8 lôžok (vrátane prísteliek). K dispozícii sú Vám tu dve samostatné izby, jedna 2-lôžková a jedna 4-lôžková s možnosťou pridania 2 prísteliek (prípadne je možné prístelky premiestniť podľa potreby). Vo vybavení každej spálne nájdete televízor, rádio a stôl so stoličkami pre všetkých hostí. V menšej plne zariadenej kuchynke s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou si môžete pripravovať chutné raňajky či obedy a večere. Samozrejmosťou komfortného ubytovania v priváte je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V obidvoch objektoch majú hostia možnosť bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet.

Príjemne posedieť a relaxovať si tu môžete v rozľahlej upravenej záhrade ubytovania s krytou terasou a vonkajším posedením. Zatiaľ čo sa Vám budú na grile či vo vonkajšom krbe pripravovať voňavé chrumkavé klobásky, pokojne si doprajte zábavu s priateľmi či rodinou pri futbale alebo iných hrách (bedminton, volejbal). Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Rezervujte si Villu či Privát MEDIASi len pre seba a zažite u nás jedinečnú dovolenku! Tešíme sa na Vašu návštevu!