Naj dovolenka v sdrci Nízkych Tatier!

Vítame Vás v príjemnom ubytovaní v srdci Nízkych Tatier vo Ville Lavender. Naše ubytovanie nájdete v pokojnej podtatranskej obci Bystrá, ktorá sa nachádza v okrese mesta Brezno.

Ubytovaným hosťom ponúkame zľavový poukaz do wellness centra vo výške 25% v jednom z najlepších wellness v okolí. Tu sa môžete nechať rozmaznávať vo vírivej vani, zbaviť sa stresu v saune a spraviť niečo pre svoje zdravie v bazéne. Poukaz zahŕňa vstup do vodného a saunového sveta.

Lákadlom pre turistov v okolí je prekrásna Bystrianska dolina, ktorá je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Pokocháte sa tu tiež krásami originálnych kvapľov v Bystrianskej jaskyni, prípadne môžete zájsť do Jaskyne mŕtvych netopierov. Počas horúcich letných dní oceníte možnosť kúpania sa v prírodnom kúpalisku Tále alebo príležitosť zahrať si atraktívny golf na golfovom ihrisku Gray Bear Tále. Lyžiarov a snowboardistov zaiste poteší blízkosť lyžiarskych stredísk, ako sú Ski centrum Mýto pod Ďumbierom, Ski centrum Tále a Ski centrum Jasná Nízke Tatry - Chopok Juh. Po vyčerpávajúcom dni sa zrelaxujete vo wellness centrách v Bystrej i v Táloch.

Ubytovať sa u nás môžete počas celého roka. Villa Lavender ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou pre maximálne 10 osôb, a tak tu prežijete dokonalú dovolenku v kruhu najbližších.

Na prízemí ubytovania je situovaná spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom, rádiom a komfortným gaučom, ktorý využijete ako prístelku pre dve osoby. V spoločenskej miestnosti Vám počas Vášho pobytu navodí pokojnú atmosféru domova praskajúce drevo v krbe. Na prízemí sa tiež nachádza kompletne vybavená kuchyňa v drevenom štýle s jedálenským sedením, z ktorej vedie východ na terasu s vonkajším posedením. V rámci prízemia môžete využiť aj jednu samostatnú toaletu s umývadlom.

Po schodoch vedúcich zo spoločenskej miestnosti na poschodie sa dostanete k dvom samostatným 4-lôžkovým spálňam, z ktorých každá disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou. V jednej kúpeľni využijete vaňu, v druhej je k dispozícii vstavaný sprchovací kút. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Oplotený pozemok Villy Lavender zaiste ocenia majitelia áut a rodinky s deťmi. V rámci ubytovania Vám ponúkame možnosť uschovania lyží a bicyklov. Parkovanie štyroch áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a radi sa k nám opäť vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.