Posledné voľné termíny, super cena!

Villa Kata sa nachádza na južnom Slovensku v známej kúpeľnej obci Veľký Meder, ktorá je preslávená termálnym kúpaliskom Thermal Corvinus. Villa je situovaná len 10 minút chôdze od termálneho kúpaliska, kúsok od centra a reštaurácii.

Naším hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v 2 útulne zariadených apartmánoch, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou pre 14 osôb. K dispozícii je Vám tu jeden apartmán s kapacitou 6 lôžok, zložený z jednej 2-lôžkovej a 4-lôžkovej izby, ako aj druhý kapacitne väčší apartmán vhodný pre 8 osôb, tvorený dvomi 2-lôžkovými izbami a jednou 4-lôžkovou izbou. Všetky izby v apartmánoch sú vybavené televízorom, niektoré disponujú aj vlastným balkónom. Súčasťou oboch apartmánov je vždy vlastná kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, v ktorej si môžete pripraviť vlastné chutné jedlá. V menšom apartmáne je Vám k dispozícii jedna kúpeľňa a toaleta, vo väčšom apartmáne sa nachádzajú dve kúpeľne a toalety. V celej ville je možnosť využívať WiFi pripojenie na internet.

Vo dvore ubytovania sme pre Vás postavili altánok s posedením s možnosťou grilovania, opekania a relaxu s priateľmi. Deti sa potešia priestrannej trávnatej ploche, kde si môžu zahrať rôzne športové hry. Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo vo dvore.