Moderné vidiecke ubytovanie so saunou!

Novo-zrekonštruovaný rekreačný dom Villa Kasandra sa nachádza v pokojnej dedinke Liptovské Vlachy, ktorá je v tesnej blízkosti Liptovskej Mary a blízko tiež vyhľadávaného turistického strediska Jasná Nízke Tatry. Ideálnu dovolenku s rodinkou, priateľmi či známymi, ako aj chvíle plné vzdelávania sa na školeniach, seminároch alebo teambuildingoch si spestríte dokonalým oddychom v saune ubytovania.

A čo všetko sa dá vidieť v okolí Villy Kasandra? Na výber máte z rôznych atrakcií v blízkych aquaparkoch Gino Paradise Bešeňová a Tatralandia. Srdce každého milovníka prírody poteší množstvo cyklistických a turistických trás, výletmi po ktorých spoznáte krásy Nízkych Tatier. Ak preferujete skôr minulé časy, návrat k nim si na vlastnej koži vyskúšate v Archeoskanzene Havránok či na zrúcaninách okolitých hradov. Po napadnutí snehovej prikrývky si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk ako sú Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Iľanovo - Košútovo, Jasná Nízke Tatry a mnohé iné.

Ubytovať sa u nás môžete počas každého jedného dňa v roku. Hostia si môžu vybrať ubytovanie po jednotlivých apartmánoch alebo si prenajať Villu Kasandru ako celok. Maximálna kapacita ubytovania je prispôsobená pre 20 osôb. Na výber máte z týchto možností:

• menšieho apartmánu na prízemí ubytovania pre 10 hostí s dvomi 4-lôžkovými spálňami a možnosťou využitia prístelky pre prespanie 2 osôb v kuchynskej časti;
• väčšieho apartmánu na pochodí rovnako pre 10 hostí s dvomi 4-lôžkovými spálňami a jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou s výhľadom na okolie zo štýlového okna.

Každá spálňa apartmánu má vo vybavení manželskú posteľ, rozkladací gauč pre prespanie 2 osôb a televízor so satelitným príjmom a rádiom. Okrem jednej spálne sú ostatné dovybavené balkónom (prípadne východom na terasu). Svoje chutné pokrmy si pripravíte v plne vybavenej kuchyni každého apartmánu. Oba apartmány disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Menší apartmán je zariadený popritom ďalšou samostatnou toaletou a vo väčšom využijete druhú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na rozľahlej záhrade, veľkej 2000m2, si počas letných dní zahráte futbal alebo oddýchnete na terase s vonkajším posedením, prípadne v spoločenskej miestnosti pri hraní stolných hier, šípok či pozeraní televízora. K dispozícii je Vám tu miestnosť pre firemné akcie s kapacitou pre 20 osôb (s možnosťou zabezpečenia cateringu). Dobre padne tiež zrelaxovanie sa v saune a následné ochladenie sa v kúpeľni pri nej. Vieme Vám zabezpečiť uschovanie bicyklov a lyží. Tak neváhajte, sadnite do auta a zaparkujte ho priamo pri ubytovaní Villa Kasandra, kde veríme, že prežijete dobrý čas. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá