Apartmán pre rodiny

Hľadáte príjemné ubytovanie na Liptove blízko najznámejších atrakcií? Chcete mať blízko na turistiku, k vode aj na lyžiarske svahy Jasnej? Plánujete navštíviť Demänovské jaskyne? Ak áno, ste na správnom mieste.

Našim hosťom ponúkame celoročne pohodlné ubytovanie v samostatnom apartmánovom dome, ktorý disponuje možnosťou komfortného ubytovania pre 18 osôb. Vďaka výbornému dispozičnému riešeniu domu, je ubytovanie veľmi vhodné rovnako pre väčšie skupiny hostí ako aj pre jednotlivé páry, rodinky s deťmi a menšie skupiny priateľov.

Na prízemí domu sú pre Vás pripravené dva apartmány, každý pre 4 osoby, v ktorých výbave nechýba televízor so satelitným príjmom a vlastná kúpeľňa s toaletou. Pre prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Súčasťou prízemia objektu je taktiež lyžiareň, slúžiaca na úschovu lyží a iného športového vybavenia.

Na poschodí apartmánového domu sú Vám k dispozícii 3 apartmány (pre 4, 4 a 3 osoby) s televízorom so satelitným príjmom, každý s vlastnou kúpeľňou s toaletou. Hosťom je tu k dispozícii aj plne vybavená kuchyňa. V priestoroch celého domu je zaistená možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Naším hosťom sme pripravili altánok s možnosťou opekania a grilovania. Deti sa potešia detským atrakciám, hojdačkám, preliezkam, šmýkačkám, trampolíne a pieskovisku. Parkovať môžete priamo pri chate. Preto ak plánujete dovolenku na Liptove, srdečne Vás u nás privítame.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí