Apartmány s wellness centrom už od 22 €

Rekreačné apartmánové domy Villa GARDENIA sa nachádzajú na Donovaloch v blízkosti lanoviek oboch častí lyžiarskeho strediska Nová Hoľa a Záhradište. Na svoje si prídu hlavne lyžiari. V blízkosti nájdete aj lyžiarsku školu a detský lyžiarsky Fun Park. Apartmánové domy sú situované v tichom prostredí v lokalite súkromných chát, dobre dostupné aj počas zimných mesiacov.

Hosťom ponúkame komfortne ubytovanie v 12 apartmánoch s kapacitou 2 až 6 lôžok. Celkovo môžeme ubytovať až 50 osôb. Každý apartmán má jednu až tri miestnosti, vlastnú kúpeľňu, zariadenú kuchynskú linku, LCD televízor a WiFi internet. Apartmány sú vkusne zariadené moderným nábytkom, čo dotvára pocit luxusu a pohodlia.

V našom zariadení Vám poslúži aj spoločenská miestnosť s krbom, barom, posedením a detským kútikom pre najmenších. Je ideálna na usporiadanie rodinných, firemných i spoločenských osláv.

Čerešničkou na torte je wellness centrum priamo v našom ubytovacom zariadení. Horúca sauna či oddych vo vírivke, to je to pravé po lyžovačke či turistike. Môžete si vybrať fínsku, parnú i infra saunu. Dokonca si môžete prenajať kompletne celé wellness centrum a nikto Vás tak nebude rušiť.

Pre najmenších návštevníkov máme pripravené bezpečné detské ihrisko s preliezačkami, šmýkačkami, hojdačkou a inými atrakciami. Dospeláci si zatiaľ môžu opekať a grilovať v altánku. Pre lyžiarov máme k dispozícii lyžiareň na odkladanie lyží a lyžiarok. Samozrejmosťou sú parkovacie miesta chránené kamerovým systémom.