Moderná chata v pokojnom prostredí

Villu Emka pod Rozsutcom nájdete na pokojnom okraji oravskej obce Párnica, v okrese Dolný Kubín. Villa je vhodná pre rodinky s deťmi či menšie skupinky hostí.

Okolie Párnice je ako stvorené na strávenie pokojnej a ničím nerušenej dovolenky. Môžete sa tu vydať na turistiku či už pešou chôdzou alebo na bicykli. Krásne sú aj prechádzky po okolí, kde si zároveň nazbierate lesné plody či huby. Pre adrenalínových nadšencov odporúčame splav rieky Oravy od Párnice až po Kraľovany. Zaujímavá, ale i poučná je návšteva Izby starých materí priamo v Párnici, či Pamätného domu Martina Kukučína v Jasenovej. Aktívny turisti sa zaiste radi pokochajú nádhernou prírodou pri výstupe na vrch Stoh, Kopa, Malý i Veľký Rozsutec, Ostrú i Tupú skalu či Kubínsku hoľu. Letné osvieženie a zábavu si doprajete na prírodnom kúpalisku Zlá voda v Stankovanoch, Šútovskom jazere a počas celého roka je vám k dispozícii i AquaRelax Dolný Kubín. Skvelú lyžovačku, snowboarding, bežkovanie či sánkovanie si užijete v zimnom období v lyžiarských strediskách Šport Centrum Malá Lučivná, Ski park Kubínska hoľa, Ski Centrum Kozinec i Vrátna Free Time Zone.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v našej Ville Emka pod Rozsutcom, ktorá disponuje kapacitou pre 8 osôb.

Villa pozostáva z obývacej miestnosti s televízorom s káblovým pripojením, gaučom, pohovkou, DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a manželskou posteľou. Rovnako sa tu nachádza aj plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, chladničkou a mrazničkou. Pokojný a ničím nerušený spánok si doprajete v dvoch spálňach, v jednej 2-lôžkovej spálni s prístelkou na rozkladacej posteli a v druhej 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a prístelkou na rozkladacom kreslom. Samozrejmosťou vybavenia villy je vlastná kúpelňa s vaňou, uterákmi, umývadlom, práčkou, sušičom na vlasy, stojanom sušenie prádla a samostatná toaleta. Pre hostí je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri ubytovania si hostia pohodlne posedia na terase. Vaše ratolesti sa určite potešia pieskovisku, detskému kútiku s hračkami a v letnom období detskému bazénu. Detskú postieľku, stoličku, žehličku, práčku i bicykle Vám radi zapožičiame na požiadanie. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri objekte. Tešíme sa na Vašu návštevu.