Akciová cena na víkend!

Villa Dudinka je situovaná v pokojnej okrajovej časti mestečka Dudince, na kopci, odkiaľ je nádherný výhľad na celé mesto. V blízkosti sa nachádzajú vínne pivnice a krásne vinohrady, pri ktorých návšteve budete ohúrení výhľadom na celé okolie i hrad Sitno. V prípade záujmu, je možné zabezpečiť ochutnávku vín v domácej pivnici, následne aj s možnosťou nákupu vín a domácich produktov. Istotne ste už počuli aj o tunajších kúpeľoch, ako i wellness centrách kde si môžete výborne odpočinúť a načerpať sily na potulky k ďalším zaujímavostiam tohto kraja. Skvelým tipom na výlet sú istotne Skalné obydlia v Brhlovciach alebo mesto Banská Štiavnica, zapísané v zozname UNESCO.

Počas celého roka Vám ponúkame príjemné ubytovanie vo Ville Dudinka s celkovou kapacitou 6 osôb. Táto vila bungalového typu sa nachádza v okrajovej časti mesta, preto je výborným miestom pre pokojné pobyty rodín s deťmi či menších skupiniek hostí.

Budete mať k dispozícii celý objekt s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a detskou izbou s jedným lôžkom a rozkladacím gaučom. Oddychovať môžete v spoločenskej miestnosti, kde je možné využiť rozkladací gauč ako ďalšie dve prístelky. V týchto priestoroch si budte môcť odpočinúť pri sledovaní televízie so satelitným príjmom, či pri hraní spoločenských hier. Súčasťou tejto miestnosti je aj kuchynská časť. Tu sa dá pripraviť chutné jedlo s pomocou keramickej varnej dosky, elektrickej rúry, rýchlovarnej kanvice, umývačky riadu a chladničky s mrazničkou. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Chutné jedlo bude najlepšie chutiť na vonkajšej terase na dvore, kde si v tieni altánku budete môcť pripraviť aj ďalšie dobroty s pomocou grilu či kotlíka. Na záhrade vedľa, sa medzitým môžu vybehať Vaše ratolesti napríklad pri hraní futbalu. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pred ubytovaním.

Relax, súkromie a pokoj, to je to čo Vás čaká pri pobyte u nás. Zároveň v spojitosti s komfortne zariadeným ubytovaním bude Vaša dovolenka veľmi príjemným zážitkom. Tešíme sa na Vás!