Bezpečný dom s ohradeným pozemkom!

Ponúkame súkromie, bezpečnosť, pohodlie a spokojnosť v našom dovolenkovom domčeku pre rodiny s deťmi, romantické páry alebo skupinky s max. počtom 5 osôb. Tešíme sa na vás!

Villa Dudinka je situovaná v pokojnej okrajovej časti mestečka Dudince, na kopci, odkiaľ je nádherný výhľad na celé mesto. V blízkosti sa nachádzajú vínne pivnice a krásne vinohrady, pri ktorých návšteve budete ohúrení výhľadom na celé okolie i hrad Sitno. V prípade záujmu, je možné zabezpečiť ochutnávku vín v domácej pivnici, následne aj s možnosťou nákupu vín a domácich produktov. Istotne ste už počuli aj o tunajších kúpeľoch, ako i wellness centrách kde si môžete výborne odpočinúť a načerpať sily na potulky k ďalším zaujímavostiam tohto kraja. Skvelým tipom na výlet sú istotne Skalné obydlia v Brhlovciach alebo mesto Banská Štiavnica, zapísané v zozname UNESCO.

Počas celého roka Vám ponúkame príjemné ubytovanie vo Ville Dudinka s celkovou kapacitou 5 osôb. Táto vila bungalového typu sa nachádza v okrajovej časti mesta, preto je výborným miestom pre pokojné pobyty rodín s deťmi či menších skupiniek hostí.

Budete mať k dispozícii celý objekt s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a detskou izbou s jedným lôžkom a rozkladacím gaučom. Oddychovať môžete v spoločenskej miestnosti, kde je možné využiť rozkladací gauč ako ďalšiu prístelku. V týchto priestoroch si budte môcť odpočinúť pri sledovaní televízie so satelitným príjmom, či pri hraní spoločenských hier. Súčasťou tejto miestnosti je aj kuchynská časť. Tu sa dá pripraviť chutné jedlo s pomocou keramickej varnej dosky, elektrickej rúry, rýchlovarnej kanvice, umývačky riadu a chladničky s mrazničkou. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Chutné jedlo bude najlepšie chutiť na vonkajšej terase na dvore, kde si v tieni altánku budete môcť pripraviť aj ďalšie dobroty s pomocou grilu či kotlíka. Na záhrade vedľa, sa medzitým môžu vybehať Vaše ratolesti napríklad pri hraní futbalu. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pred ubytovaním.

Relax, súkromie a pokoj, to je to čo Vás čaká pri pobyte u nás. Zároveň v spojitosti s komfortne zariadeným ubytovaním bude Vaša dovolenka veľmi príjemným zážitkom. A pre všetkých milovníkov zdravého životného štýlu ponúkame novinku! Reflexný chodník pre upevnenie Vášho fyzického a duševného zdravia. Chôdza naboso po piesku, oblých a špicatých kameňoch a dreve je veľmi príjemná a má aj dobré zdravotné účinky. Oslobodíte nohy z topánok a pančúch a cítite prírodu pomocou chodidiel. Po prvej skúsenosti si to obľúbite. Chôdza spevňuje svaly, zlepšuje krvný obeh a posilňuje imunitný systém. Táto prirodzená reflexná masáž chodidiel účinkuje proti stresu, môže pomôcť pri bolestiach chrbta, žilových problémoch a je to výborná prevencia voči nachladnutiu. Chôdza naboso je zábavná, podporuje prekrvenie, posilňuje cievy a povzbudzuje metabolizmus. Odporúča sa pre zlepšenie nálady, pri kŕčových žilách, horúcich nohách a migréne. Poďte vyskúšať náš reflexný chodník! Tešíme sa na Vás.