Len 20 metrov od termálneho kúpaliska!

Villa CC sa nachádza vo vyhľadávanej kúpeľnej lokalite - iba 20 metrov od známeho termálneho kúpaliska Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi, ktoré je obklopené krásnym lesoparkom a ponúka rôzne možnosti relaxu, zábavy a aktívneho oddychu. Okrem dokonalého odpočinku v bazénoch s príjemnou termálnou vodou si tu počas Vašej dovolenky môžete vychutnávať kvalitné wellness služby, širokú ponuku masáží, služby solária, kozmetiky či kaderníctva. Príjemné osvieženie v podobe nápojov a občerstvenia ponúkajú mnohé tunajšie kaviarne a reštaurácie.

Vila CC je poschodový rodinný dom, ktorý je rozdelený na dva samostatné apartmány - ubytovacie jednotky, ktoré sú klimatizované a poskytujú hosťom počas celého pobytu plný komfort a dostatočné súkromie. Celková kapacita vily tak predstavuje spolu 24 lôžok (vrátane prísteliek). Prenajať si však môžete jednotlivo pre seba len apartmán na prízemí s kapacitou pre 8 až 10 osôb alebo apartmán na poschodí, vhodný pre 12 až 14 osôb.

Apartmán na prízemí vily je tvorený dvomi 4-lôžkovými spálňami a príjemnou obývacou miestnosťou s krbom, televízorom a pohodlným gaučom (s možnosťou využitia dvoch prísteliek). K dispozícii je Vám tu rovnako nadštandardne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastných jedál a kúpeľňa s toaletou. Apartmán je vybavený klimatizáciou a WiFi pripojením na internet. Vo dvore môžu hostia využívať samostatný altánok s vonkajším posedením a grilom.

Apartmán na poschodí vily je zložený z troch 4-lôžkových spální a príjemnej obývacej miestnosti s televízorom a pohodlným posedením s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Súčasťou apartmánu je taktiež kompletne vybavená kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. Zaistená je tu rovnako klimatizácia a WiFi pripojenie na internet. Aj hostia ubytovaní v tomto apartmáne majú vo dvore vily k dispozícii vlastný samostatný altánok s vonkajším posedením a grilom.

Parkovanie je zabezpečené pred domom pre max. 4 osobné autá. Naši hostia môžu bez poplatku využiť bicykle. Deti si tiež prídu na svoje, čaká ich tu trampolína, mini pieskovisko, malá hojdačka a šmýkačka, malá nohou poháňaná motorka a mini stolík so stoličkami. Na požiadanie vieme zabezpečiť aj malú vaňu pre batoľa alebo cestovnú posteľ za príplatok. Hosťom taktiež poskytujeme náramky pre návštevníkov so zľavneným vstupom na kúpalisko.

Ako cestovatelia sme pri výbere ubytovania vždy uprednostňovali apartmány, kde je to "naše" a nemusíme sa prispôsobovať ostatným hosťom. Našim hlavným cieľom preto je, aby sa naši hostia cítili vo Vile CC ako doma... a keď to svoje súkromie majú iba pre seba vo vlastnej vile tak je to odpočinok na nezaplatenie! Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá