Nádherné ubytovanie vo Vysokých Tatrách

Naša apartmánová Villa Brigit leží v pokojnom prostredí Národného parku Vysoké Tatry, v peknej obci Nová Lesná. Ideálna poloha do hôr aj k atrakciám si Vás podmaní pri ubytovaní sa v našich novo zrekonštruovaných apartmánoch.

Villa Brigit - to je apartmánový dom, ktorý ponúka celkom 3 apartmány pre dokopy 13 osôb. Ubytovať sa môžete v týchto apartmánoch:

- Apartmáne Bronze pre maximálne 2 osoby s manželskou posteľou v spálni,
- Apartmáne Silver pre 4 až 5 osôb s manželskou posteľou a pevným lôžkom v spálni a dvomi prístelkami na gauči v obývacej miestnosti,
- Apartmáne Gold pre 5 až 6 osôb s manželskou posteľou v jednej spálni, manželskou posteľou v druhej spálni a dvomi prístelkami na gauči v obývacej miestnosti.

Apartmány sú zakaždým vybavené kompletne zariadenou kuchyňou s modernou kuchynskou linkou. V každej nájdete el. sporák s rúrou, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, kávovar a posedenie. Samozrejmosťou apartmánov je televízor so satelitným príjmom a pohovka (Apartmán Bronze má televízor v spálni, v ostatných je v obývacej miestnosti). Vo výbave je tiež i kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Apartmán Gold má miesto sprchovacieho kútu vaňu a navyše automatickú práčku. V Apartmáne Gold si užijete jedinečné výhľady na Vysoké Tatry priamo z balkóna.

V celom objekte je výborné pokrytie bezplatným WiFi internetovým pripojením. Pokiaľ máte radi čerstvý vzduch, pokojne si oddýchnite na posedení na záhrade. Svoje športové potreby je možné uskladniť na chodbe pri apartmánoch. Už teraz sa tešíme na to, ako strávite pokojný čas v našom ubytovaní. Majitelia Villy Brigit.

Pokiaľ ste typ klienta, ktorý má rád poznávanie, ste tu správne. Pokojne sa vydajte do prírody Vysokých Tatier po okolitých chodníkoch alebo trasách. Obľúbená je i cyklistika aj jazda na korčuliach. V Novej Lesnej sa nachádzajú slnečné hodiny aj reštaurácia (200 m) či obchod s potravinami (50 m). Na blízku je tiež sánkarský štartovací trenažér, Tricklandia, bobová dráha Tatrabob, letný tubing či ďalšie atrakcie. Zabavíte sa aj v Aqua Relax Titris v Tatranskej Lomnici, AquaCity v Poprade alebo AquaFun park Veľká Lomnica. V zime si zalyžujete na svahoch stredísk Dolný Smokovec – Pod Lesom, Jakubkova lúka aj stredisku v Tatranskej Lomnici.