Luxusné ubytovanie priamo v centre mesta

Moderné ubytovanie Villa Brezno je situované v centre podtatranského mesta Brezno. Odtiaľto sa môžete vybrať do miestnych reštaurácií i barov aj spoznávať jedinečnú prírodu Nízkych Tatier.

A čo všetko nájdete v okolí? Známu Čiernohronskú Železnicu, Lesnícky Skanzen vo Vydrove, Golfové ihrisko Gray Bear, Lanovku Srdiečko vedúcu na Chopok a mnoho iných zaujímavostí. Milovníci cyklistiky a turistiky si môžu spraviť výlet do jaskýň ako sú Bystrianska alebo Jaskyňa mŕtvych netopierov. Do minulosti sa môžete vrátiť na Hrade Ľupča i zrúcanine Muránskeho hradu. Nielen naši najmenší ocenia kúpanie sa v bazénoch krytej plavárni Mazorníkovo alebo v Kúpeľoch Brusno. V zimnom období si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk ako sú Hronec - Hlobišov, Ski Čierny Balog, Ski centrum Mýto a mnohých iných.

Ak hľadáte luxusné ubytovanie na jednu noc ako aj dlhodobejšie na viac nocí, tak Vás radi privítame počas celého roka vo Ville Brezno. Toto štýlové ubytovanie poskytuje maximálnu kapacitu pre 18 osôb. Na výber máte z týchto možností:

• dvoch 6-lôžkových apartmánov s dvomi 2-lôžkovými spálňami s manželskými posteľami a gaučovým sedením v obývacej miestnosti, ktoré po rozložení slúži pre pokojný spánok ďalších dvoch hostí. Každý apartmán disponuje plne vybavenou kuchyňou, samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou ako aj obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a spoločenskými hrami;

• dvoch 3-lôžkových štúdií, v ktorých sa nachádza manželská posteľ a gauč pre prespanie jednej osoby. V každom štúdiu sa nachádza tiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, kuchynský kútik s chladničkou a rýchlovarnou kanvicou ako aj obývacou časťou s televízorom so satelitným príjmom. Samozrejmosťou apartmánov a rovnako i štúdií je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na medziposchodí Villy Brezno si užijete príjemný oddych na teraske s vonkajším posedením, prípadne aj vo vonkajšom altánku. Pod holým nebom sa pohojdáte na záhradnej hojdačke alebo si pripravíte špeciality na grile. V prípade potreby môžete využiť detskú postieľku, práčku a žehličku. Uschováme Vám taktiež Vaše bicykle a lyže. Vezmite so sebou Vašich blízkych, prípadne sa môžete vybrať aj sami, zaparkujte svoje auto priamo pri Ville Brezno a spoznávajte tento malebný kraj. Tešíme sa, že sa ubytujete u nás!