Komfortné apartmány blízko zjazdoviek!

Villa Beatrice je situovaná v blízkosti centra Tatranskej Lomnice, vo vzdialenosti len 500 metrov od vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Nádherná okolitá príroda Tatranského národného parku v kombinácii s výbornou polohou ubytovania v blízkosti zjazdoviek, množstva turistických tras, železničnej stanice či autobusovej zastávky, je zárukou výnimočnej dovolenky plnej nezabudnuteľných zážitkov.

Okrem bohatých možnosti horskej turistiky a cyklistiky si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež širokou škálou športových aktivít. Priamo v Tatranskej Lomnici sú Vám k dispozícii tenisové kurty, volejbalové a futbalové ihrisko, klzisko, biliard či mini-golf. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj návštevou blízkeho golfového rezortu Black Stork vo Veľkej Lomnici alebo miestnej botanickej záhrady a Múzea Tatranského národného parku s vystavenými, voľne žijúcimi zvieratami v Tatrách. Nevynechajte ani možnosť vyvezenia sa visutou lanovkou až na Lomnický štít (2633 m n. m.), odkiaľ si vychutnáte prekrásne výhľady na panorámu celých Tatier.

V zimnom období vďaka bohatej snehovej nádielke predstavuje Tatranská Lomnica doslova raj pre milovníkov zimných športov. Okrem menšieho umelo-zasnežovaného lyžiarskeho vleku sú Vám k tesnej blízkosti Villy Beatrice k dispozícii upravené zjazdovky špičkového lyžiarskeho areálu Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, ku ktorým sa dostanete len za 10 - 15 minút pešej chôdze. Okrem takmer 12 km upravených zjazdoviek si tu môžete vychutnávať aj jazdu na najvyššie položenej a zároveň najdlhšej zjazdovke na Slovensku, ktorá je garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier.

Villa Beatrice je súčasťou rezortu štyroch susediacich objektov a svojim hosťom ponúka nadštandardné ubytovanie v komfortne zariadených apartmánoch s celkovou kapacitou pre 20 osôb. Pripravených je tu pre Vás 5 apartmánov (typu A - s rozlohou 25 až 40 m2), ktoré sú jednotlivo prispôsobené pre ubytovanie vždy 2 až 4 hostí. Každý z apartmánov pozostáva z 2-lôžkovej spálne a obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a rozkladacou pohovkou, využiteľnou po rozložení pre prespanie dvoch osôb. Nechýba tu ani vybavený kuchynský kút s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom/rohovou vaňou, toaletou či fénom na ruky a vlasy.

Počas celého pobytu sú hosťom v objekte k dispozícii služby recepcie, detský kútik a raňajková miestnosť s možnosťou objednania raňajok. Príjemne oddýchnuť po aktívnom dni si môžete aj v saune. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku, nachádzajúcom sa priamo v areáli Villy Beatrice. Tešíme sa na Vás.