Ubytovanie s raňajkami v kúpeľnom meste

Villa Amélia je situovaná v tichom a príjemnom prostredí, kúsok od centra kúpeľného mesta Rajecké Teplice. Priamo z vily majú hostia krásny výhľad na okolitú prírodu a hory Rajeckej doliny. Ubytovanie je ideálne pre nenáročných hostí, ktorí hľadajú kvalitu za rozumnú cenu.

Villa Amélia má kapacitu 20 lôžok. K dispozícii je 9 izieb, z toho sedem izieb je 2-lôžkových a dve izby 3-lôžkové. Každá izba má vlastnú kúpeľňu (toaleta, umývadlo, sprchovací kút), televízor, mini vežu a chladničku. V cene ubytovania majú hostia zahrnuté raňajky. V objekte si môžete prenajať aj spoločenskú miestnosť vhodnú na oslavy, posedenia, školenia a podobne. K vile patrí terasa s altánkom a posedením s možnosťou zapožičania grilu. Parkovať môžete priamo pri ubytovaní.

Z vily sa môžete vybrať na turistiku do okolitej prírody Rajeckej doliny, na prechádzku mestom či do vodného raja Aphrodite s množstvom vodných atrakcii a kúpeľných procedúr. Našim hosťom vieme zabezpečiť zľavu od 5 % do 15 % na dvojhodinový alebo celodenný vstup do bazénov Afrodite. Tešíme sa na Vašu návštevu vo Ville Amélia!