Štýlové ubytovanie s možnosťou wellness

Vilka Relax predstavuje štýlové novo-otvorené ubytovacie zariadenie, ktoré je ladené do provensálského štýlu v kombinácii s prvkami slovenského vidieku. Nachádza sa v malej, príjemnej dedinke Pozba, v ktorej nájdete dokonalý pokoj, kľud a pohodu. Polohou je vilka situovaná v centre obce, približne 4 minúty pešou chôdzou od autobusovej a vlakovej stanice. Veľmi blízko - cca 5 minút autom alebo autobusom to od nej budete mať k obľúbenému termálnemu kúpalisku Podhájska, v ktorom si môžete vychutnávať dokonalý relax v 10 bazénoch s geotermálnou liečivou vodou, ako aj skvelý oddych vo vnútorných priestoroch Wellness centra Aquamarin s bohatou ponukou relaxačných služieb, bazénovým a vitálnym svetom. Blízke okolie ubytovania je ideálne pre ľahšiu pešiu turistiku po okolitých lesíkoch a lúkach. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri zdolávaní niektorej z okolitých cyklotrás alebo pri jazde na vodných bicykloch na blízkom rybníku.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome - Vilke Relax, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 8 až 16 osôb. Ubytovanie v nej je ideálne pre páry, rodinky s deťmi ale aj väčšie skupiny priateľov, ktorým radi prenajmeme celú vilku.

Hosťom sú tu k dispozícii dve 3-lôžkové izby a dve 2-lôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek na oboch izbách. V ich výbave nechýba televízor, WiFi pripojenie na internet ako aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom/vaňou, umývadlom a toaletou. V oboch dvojizbách je zároveň zaistená možnosť využitia jednej až dvoch prísteliek. Jedna 2-lôžková izba je umiestnená na prízemí objektu, ďalšie dve 3-lôžkové izby a jedna 2-lôžkova izba sa nachádzajú na poschodí ubytovania a ich súčasťou je rovnako balkón s posedením. Na prípravu obľúbených jedál môžete využívať spoločnú, plne zariadenú kuchynku domu s jedálenským kútom, elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a kompletným kuchynským riadom s príslušenstvom. Ak preferujete stravovanie v reštaurácii, k dispozícii Vám budú služby neďalekej reštaurácie, prípadne si môžete vybrať zo širokej ponuky stravovacích zariadení v Podhájskej. Využiť môžete rovnako aj možnosť objednania si pizze z pizzérie alebo kompletného menu donáškovou službou v cene iba 3 Eur/menu (aj s dovozom). Do najbližších potravín to budete mať len 5 minút pešou chôdzou.

Súčasťou vilky (v jej zadnej časti) je zároveň wellness zóna, ktorú tvorí priestranná relaxačná miestnosť s lehátkami, luxusnou 5-miestnou vírivkou s vnútorným osvetlením, infrasaunou a sprchovacím kútom s veľkoplošnou hlavicou s efektom tropického dažďa. Výnimočnú atmosféru relaxu a pokoja tu dopĺňa aj efektné podsvietenie stropu intímnym svetlom hviezdneho neba. Vstup do wellness je spoplatnený.

Príjemne oddýchnuť si u nás môžu hostia rovnako v pekne upravenej veľkej záhrade s terasou a dreveným altánkom s vonkajším posedením, kde máme pre Vás pripravený záhradný krb, ohnisko či kotlík na prípravu chutného kotlíkového gulášu. V letných mesiacoch si tu Váš voľný čas môžete spestriť aj skákaním na trampolíne. Hneď oproti Vilke Relax je pre Vaše ratolesti k dispozícii menší park s detským ihriskom, šmýkačkou, hojdačkou a pieskoviskom. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá