Blízko strediska Snowparadise Veľká Rača

Vilka Natália je situovaná v nádhernom prostredí Kysúc, v pokojnej časti v blízkosti centra malebnej obce Oščadnica, vo vzdialenosti len 3 km od rekreačno - lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača - Oščadnica. Ak túžite po dovolenke uprostred krásnej prírody s dostatkom turistických trás a možností aktívneho oddychu v kombinácii so zabezpečeným súkromím a vysokým komfortom ubytovania, srdečne Vás k nám pozývame. Počas Vášho pobytu si môžete vyskúšať lezeckú stenu, bobovú dráhu, aquazorbing, zjazdy na bicykloch a kolobežkách, lanové centrum, lukostreľbu a v neposlednom rade taktiež vynikajúcu lyžovačku. Počas zimnej sezóny navyše nebudete vôbec musieť do lyžiarskeho strediska využívať vlastné dopravné prostriedky, len 50 metrov od ubytovania je zastávka bezplatného skibusu.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v štýlovo zariadenom samostatnom rekreačnom domčeku, ktorý disponuje celkovou kapacitou 10 až 12 osôb. V objekte sú hosťom k dispozícii štyri spálne, dve dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a dve trojlôžkové izby. Tri z týchto izieb sú umiestnené na poschodí vily, kde môžete súčasne využívať dve kúpeľne a dve toalety. Štvrtá spálňa sa nachádza na prízemí objektu, kde nechýba ani ďalšia komfortná kúpeľňa s toaletou a priestranná spoločenská miestnosť s LCD televízorom, DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a jedálenským posedením. Na prípravu vlastnej stravy Vám tu poslúži kompletne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou na pečenie, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom a umývačkou riadu. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné pripojenie na internet (WiFi, sieťový kábel).

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžu ubytovaní hostia v záhradnej časti ubytovania s altánkom s vonkajším posedením a grilom. Pripravená je tu pre Vás aj záhradná hojdačka, pieskovisko a detská hojdačka. Dvor Vilky Natálka je spoločný s majiteľmi ubytovania. Bezplatné parkovanie je zabezpečené na súkromnom parkovisku pri ubytovaní. Veríme, že u nás prežijete výnimočnú dovolenku plnú relaxu a nezabudnuteľných zážitkov a radi nás čoskoro znovu navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov