Iba 5 minút od kúpaliska, v tichej ulici

Rodinný dom Vilka Mária sa nachádza v pokojnej časti obce Podhájska, ktorá je známa svojim termálnym kúpaliskom s liečivou geotermálnou vodou. Vilka je svojou výhodnou polohou ideálnym miestom pre Vašu rodinnú, relaxačnú i aktívnu dovolenku. Pre našich hostí poskytujeme služby kvalitného maséra, objednávka možná u majiteľa.

Termálne kúpalisko Podhájska je zaručene najväčším lákadlom pre všetkých návštevníkov. Nájdete tu sedacie a kľudové bazény, relaxačný, ochladzovací i plavecký bazén. Pre Vašich najmenších je k dispozícii detský bazén a pre tých o trošku starších aj tobogán. Novovybudované Wellness centrum Aquamarín Vás zláka na turecký kúpeľ, výborný vitálny svet, kaviareň či botanickú záhradu.

Ak máte radi potulky okolím, určite sa vyberte do blízkeho historického mesta Nitra, kde na Vás čaká bohatý kultúrny program, príjemné reštaurácie s kaviarničkami a veľa historických pamiatok. Milovníkom cyklistiky odporúčame vyskúšať Veľký cyklookruh mikroregiónu Termál, trasu Spojka Hul či iné cyklotrasy rôznej náročnosti. Ponuka aktivít v tomto krásnom kraji je naozaj pestrá, stačí si len vybrať.

Vilka Mária poskytuje celoročne príjemné ubytovanie v priestranných a vkusne zariadených izbách s maximálnou kapacitou pre 10 osôb. Radi privítame rodinky s deťmi, seniorov, páriky i skupinky priateľov a známych. Zvoliť si tu môžete z nasledovných možností ubytovania:

- 3x 2-lôžková izba s manželskou posteľou, kuchynkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou,
- 1x 4-lôžková izba s manželskou posteľou, samostatnými lôžkami, kuchynkou a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

Vo výbave všetkých spální nájdete televízor so satelitným príjmom. Na prípravu chutnej domácej stravy Vám zaisto poslúžia kuchyne vybavené elektrickým varičom - dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. V priestoroch celého ubytovania je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vychutnajte si teplé letné večery posedením s priateľmi či rodinou v altánku alebo na záhradnej hojdačke. Vaše ratolesti sa medzitým zahrajú futbal alebo obľúbenú hru na schovávačku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri vilke.

Leto je v plnom prúde a Vy stále uvažujete kam ísť na dovolenku? Zažite "slovenské more" a príďte k nám. Tešíme sa na Vašu skorú návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí