Vilka, kde sa tešíte zo spoločných chvíľ

Vilka Aurora je situovaná v krásnom prostredí Vysokých Tatier, na okraji obce Tatranská Lomnica. V tejto lokalite môžu návštevníci zažiť skvelé zážitky pri prechádzkach nádhernou tatranskou prírodou pešo či na bicykli. Chvíle plné zábavy zabezpečí návšteva okolitých kúpalísk (AquaCity Poprad, Thermal Park Vrbov, AquaRelax Sorea - Titris) či iných atrakcií (golfové ihrisko Black Stork vo Veľkej Lomnici, bobová dráha v Tatranskej Lomnici, Belianska jaskyňa, botanická záhrada a Múzeum TANAP). V zimných mesiacoch nie je núdza o skvelú lyžovačku na niektorej z výborne upravených zjazdoviek neďalekých tatranských lyžiarskych stredísk - Ski Tatranská Lomnica, Ski Bachledova, Park Snow Štrbské Pleso.

Vilka Aurora ponúka štýlové ubytovanie s celkovou kapacitou 15 lôžok (vrátane prísteliek), a to v dvoch samostatných apartmánoch s vlastnými vchodmi:

- Apartmán na prízemí s kapacitou 6 lôžok disponuje dvomi samostatnými 2-lôžkovými spálňami s možnosťou využitia prístelky v oboch izbách. Obe izby sú vybavené televízorom so satelitom. Súčasťou tohto apartmánu je aj samostatná plne vybavená kuchyňa, toaleta a kúpeľňa so sprchovacím kútom a ďalšou toaletou.

- Apartmán na poschodí disponuje tromi 2-lôžkovými spálňami s možnosťou jednej prístelky na každej z nich. V prípade potreby v dvoch spálňach je možné využiť aj dve prístelky. Apartmán je vybavený rovnako samostatnou kompletne zariadenou kuchyňou, jedálňou spojenou s obývacou miestnosťou, toaletou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a ďalšou toaletou. Spríjemniť čas si môžete posedením pri televízii alebo na priestrannej loggii s krásnym výhľadom, na ktorú sa dostanete priamo z obývacej miestnosti apartmánu.

V priestoroch celej vily je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vaše autá môžete bezproblémovo zaparkovať v areáli objektu. Vedľa vily sa nachádza priestranná záhrada, ktorú ocenia predovšetkým rodiny s deťmi. Stráviť príjemné chvíle môžete aj prípravou chutných špecialít na grile.

V prípade, že chcete stráviť príjemnú dovolenku v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, neváhajte a navštívte Vilku Aurora. Vďaka jej výhodnej polohe sa budete môcť na tatranské končiare pozerať každý deň priamo z Vašej izby. Tešíme sa na Vašu návštevu!