Len 500 m od Oravskej priehrady

V lokalite Nové Ústie, v blízkosti mesta Trstená, len 500 m od Oravskej priehrady, sa nachádza Vila William. Útulné ubytovanie je ideálne pre tých, ktorí chcú prežiť peknú dovolenku v súkromí.

Očarujúce prostredie Oravy ponúka veľa možností ako využiť voľný čas, napríklad spoznávanie prírody po mnohých zaujímavých turistických trasách. V letných mesiacoch sa na bicykloch vyberiete k Oravskej priehrade. Tu sa tiež preveziete loďou na jednej z vyhliadkových plávb, prípadne sa okúpete v bazénoch Termálneho kúpaliska Oravice. V zime si zas zalyžujete na svahoch jedného z lyžiarskych centier, ako sú Ski centrum Brezovica, Ski centrum Ruba - Rúbaniská alebo Námestovo - Laz.

Dovolenku vo Vile William s kapacitou 10 osôb si užijete v akomkoľvek ročnom období. Ideálna je pre rodiny s deťmi alebo skupinky priateľov.

Na jej prízemí sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD/DVD prehrávačom a videom. Príjemne si posedíte na pohodlnej sedačke pred krásnym krbom. Spoločenská miestnosť je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s elektrickým sporákom, keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a umývačkou riadu. Večer si oddýchnete v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou alebo v 2-lôžkovej spálni so samostatnými lôžkami. Určite využijete aj kúpeľňu vybavenú sprchovacím kútom a samostatnú toaletu.

Schodisko Vás privedie k 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a 4-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, ktorý v prípade potreby poslúži ako prístelka pre 2 osoby. V priestrannej 4-lôžkovej spálni si pozriete televízor so satelitným príjmom alebo sa potešíte výhľadom z balkóna. Na poschodí sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou, toaletou, práčkou a žehličkou.

V exteriéri na Vás v letných mesiacoch čaká altánok s vonkajším posedením, grilom a kotlíkom. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vaše autá si zaparkujete priamo pri objekte. Vo Ville William Vás čaká pokojná dovolenka v jednom z najkrajších kútov Slovenska. Príďte k nám, my sa na Vás už tešíme!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty