so saunou, vírivkou - v krásnej prírode

Unikátna Vila Vltava, postavená na prelome 19. a 20. storočia, Vás svojou príjemnou atmosférou, saunou a vírivkou zláka k pobytu u nás. Nachádza sa v Tatranskej Kotline, v lesoparku spadajúceho do územia TANAP-u.

Len pár metrov od ubytovania sa zaiste potešíte kráse Belianskej jaskyne. Okolitá príroda ponúka priestor na cyklistiku, turistiku aj zber lesných plodov a hríbov. Spolu s deťmi sa zabavíte na Opičej dráhe v Spider parku alebo na bobovej dráhe Tatrabob v Tatranskej Lomnici. Vykonávať sa tu dá napríklad na jazda štvorkolkách alebo kolobežkách po značených trasách až z Hrebienka. Dychberúce výhľady si vychutnáte z kabínky lanovky na Lomnický štít. Zima je ideálna na lyžovanie, bežkovanie, sánkovanie aj snowboardovanie v strediskách Bachledka Ski & Sun, Tatranská Lomnica, Starý Smokovec - Hrebienok a Jakubkova lúka.

Od svojho postavenia prešla Vila Vltava viacerými premenami a dnes predstavuje komfortný dovolenkový dom s celoročnou prevádzkou. Ideálny pomer vybavenia a ceny je zárukou skvelej dovolenky v Tatrách pre rodinky, skupinky priateľov, známych aj na firemné školenia spojené s teambuildingom až pre 18 hostí. Objekt sa prenajíma len ako celok.

Pokojne sa po zložení Vašich kufrov a batožiny usadíte na gaučovom sedení v spoločenskej miestnosti s televízorom s káblovým príjmom. Pre prípravu chutných domácich jedál poslúži kuchyňa, vybavená el. spotrebičmi, kuchynským riadom a jedálenským sedením. V rámci ubytovania môžete využiť tiež jednu samostatnú toaletu.

Ničím nerušený spánok zaisťuje 6 spální. K dispozícii sú jedna 2-lôžková (so samostatnými lôžkami), dve 2-lôžkové (s manželskou posteľou) a tri 4-lôžkové spálne (s manželskou a poschodovou posteľou). Každá spálňa disponuje televízorom s káblovým príjmom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom s toaletou. Mysleli sme aj na spojenie so svetom a zaistili Vám bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Čerstvý tatranský vzduch si užijete na terase s vonkajším posedením, aj pri opekaní jedál na ohnisku. Naozajstný relax u nás pocítite pri oddychovaní vo fínskej saune alebo vo vírivke. Vieme Vám zapožičať aj detskú postieľku. Tak stačí už len prísť k nám, zaparkovať Vaše autá v oplotenom areáli ubytovania a prežívať krásny týždenný pobyt vo Vile Vltava. Tešíme sa na Vás!