Moderné ubytovanie|Skvelá cena|v Tatrách

Náš útulný penzión Vila Tatry 263 *** sa nachádza v tichom prostredí obce Nová Lesná, s jedinečným výhľadom na Vysoké Tatry. U nás nemáme takmer žiadnych susedov, a tak si môžete užívať pohľady na končiare hôr, lúku, les i započúvať sa do šumu potôčika.

Vďaka skvelej polohe – na začiatku tejto malebnej podtatranskej obce, si môžete plánovať mnohé výlety. Pokojne si urobte prechádzku okolitou prírodou, po ktorej dobre padnú slovenské špeciality v miestnej kolibe (350 m od nás). Ak máte radi vínko, navštívte aj Vinotéku v centre obce (1,6 km). V lete sa zabavíte v AquaCity v Poprade alebo Thermal Parku vo Vrbove. Do 1,6 km je menší lyžiarsky vlek v Dolnom Smokovci. Zimným športom sa dá venovať v strediskách ako sú Starý Smokovec - Jakubkova lúka, Starý Smokovec - Hrebienok, Tatranská Lomnica a mnoho ďalších v okolí.

Celoročne Vám ponúkame možnosť ubytovania pre 20 osôb v našom penzióne Vila Tatry 263 ***. Na výber máte:
- jednu 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou,
- jednu 3-lôžkovú izbu s manželskou posteľou a jedným pevným lôžkom,
- jednu 4-lôžkovú izbu s manželskou posteľou a dvomi pevnými lôžkami,
- jeden 2-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a jednou prístelkou,
- dva 3-lôžkové apartmány s manželskou posteľou, jedným pevným lôžkom a jednou prístelkou na gauči v obývacom priestore.

Izby v penzióne disponujú okrem lôžok aj televízorom so satelitným príjmom, chladničkou a kúpeľňou s toaletou. V 2 a 4-lôžkovej izbe je sprchovací kút, v 3-lôžkovej je vaňa. Apartmány sa skladajú z príslušného počtu lôžok, televízora, kuchynského kútika s keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a jedálenským sedením. Súčasťou väčších apartmánov je obývací priestor a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, v menšom využijete kúpeľňu s vaňou a toaletou.

Spoločný čas môžete tráviť vo veľkej kuchyni, kde je dvojplatnička, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a jedálenské posedenie. Kuchyňa je prepojená so spoločenskou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom, detským kútikom s hračkami a východom na slnečný dvor. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na dvore si môžete oddýchnuť na terase s posedením i v záhradnej hojdačke. Jedlá si môžete ugrilovať aj na ohni v ohnisku alebo si len posedieť pri ohníčku po prechádzkach po našich krásnych horách. Deti sa zabavia v pieskovisku aj na hojdačke. Vieme Vám zapožičať jednu detskú postieľku. Parkovanie je zabezpečené v uzatvorenom dvore pri ubytovaní. Celý vonkajší areál je chránený bezpečnostnými kamerami. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí