Vila Studienka sa nachádza v nádhernom horskom prostredí Vysokých Tatier v časti Nový Smokovec. V susednej osade Starý Smokovec nájdete pozemnú dráhu vedúcu na lyžiarske stredisko Hrebienok. Zalyžovať si môžete aj v Tatranskej Lomnici, Ždiari a na Štrbskom Plese. Pre začiatočníkov je ideálna Jakubkova lúka vzdialená len 350 metrov od ubytovania. V lete Vám Tatry ponúkajú možnosti turistiky, cykloturistiky a horolezectva. Zahrať si môžete aj golf vo Veľkej Lomnici a po náročnom dni sa schladíte v termálnych kúpaliskách Vrbov a AquaCity v Poprade. Na výlet sa môžete vybrať na Spišský hrad, do Levoče, či do blízkeho Zakopaného v Poľsku.

Samotná Vila Studienka Vám ponúka luxusné ubytovanie pre náročných klientov s vlastnou záhradou a studienkou s chutnou pitnou vodou. Vo vnútri Vám ulahodí kvalitný dubový nábytok, kamenné obklady, drevené stropy a krásny výhľad na Slávkovský a Gerlachovský štít.

Prízemie vily tvori vstupná hala s technickou miestnosťou a samostatným šatníkom. Priamo zo vstupnej haly prejdete do otvoreného priestoru - spoločenskej miestnosti s krbom, jedálne a kompletne zariadenej kuchyne. V spoločenskej miestnosti môžete pozerať LCD televízor, k dispozícii je aj satelit a DVD prehrávač. Kuchyňa je vybavená umývačkou riadu, elektrickou rúrou, sklokeramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Prízemie dopĺňa samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta.

Na poschodí sú dve menšie dvojlôžkové spálne a jedna väčšia dvojlôžková spálňa s vlastným šatníkom a balkónom. K dispozícii sú ešte dve prístelky a detská postieľka. Samostatná kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta sa nachádza aj na poschodí.

V celej vile je Vám k dispozícii WiFi pripojenie na internet a nechýba ani fén, žehlička a automatická práčka. Pre rodiny s deťmi je pripravená detská postieľka a pekná záhrada s hračkami. Svoje autá si bezpečne odparkujete vo dvore.

Prežite svoju dovolenku v luxusnej horskej vile obklopenej tatranskou prírodou. Vychutnajte si krásu hôr v komfortnom prostredí ideálnom pre strávenie rodinnej dovolenky v blízkosti turistických trás, lyžiarskych svahov, 27 jamkového golfového ihriska, akvaparkov a množstva ďalších aktivít.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Fajčiarov