Len 1500 metrov od AquaCity Poprad

Vila Strážan je situovaná v pokojnej a tichej časti podtatranskej obce Poprad, vo vzdialenosti len 1500 metrov od termálnych bazénov, wellness a vitálneho sveta vyhľadávaného vodného raja AquaCity Poprad.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne zariadených dvoch trojlôžkových izbách a dvoch dvojlôžkových apartmánoch. Hostia ubytovaní v trojlôžkových izbách využívajú spoločnú kúpeľňu s vaňou a s toaletou. Samozrejmosťou izieb je televízor so satelitom a WiFi pripojenie na internet. Jedna z izieb disponuje možnosťou dvoch prísteliek.

Pre hostí preferujúcich ubytovanie apartmánového typu, máme k dispozícii dva apartmány. Jeden apartmán je umiestnený na prízemí vily a druhý apartmán na poschodí. V oboch apartmánoch je Vám k dispozícii televízor so satelitom, WiFi pripojenie na internet, dvojlôžková spálňa s možnosťou jednej prístelky, zariadená kuchynka na prípravu vlastnej stravy s jedálenskou časťou a kúpeľňa so sprchovým kútom a s toaletou.

Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete relaxom vo fínskej suchej saune, posedením vo vínnej pivničke s príjemnou atmosférou či v priestrannej spoločenskej miestnosti s barom, televízorom so satelitným príjmom a jedálenskou časťou, v ktorej podávame raňajky. V prípade záujmu môžete v objekte využívať na prípravu domácej stravy aj veľkú plne vybavenú kuchyňu umiestnenú vedľa spoločenskej miestnosti.

V záhrade vily nechýba príjemné záhradné posedenie na terase s možnosťou grilovania a opekania. Vaše ratolesti tu majú dostatok voľného priestoru pre šantenie či hranie loptových hier.

Objektom sa môžete virtuálne prejsť na nasledovnom linku:
http://www.virtualguide.sk/123ubytovanie/pp_strazan/