LAST MINUTE -10% 10.7.-14.7.2019

Perfektná a komfortná chata ideálna na rodinné pobyty a oddych v prírode, altánok so záhradným krbom, detské miniihrisko. Recenzie našich spokojných klientov hovoria jasnou rečou.


Chata Silvia sa nachádza v tichej časti Donovalov v malebnom pohorí Veľká Fatra. V lete si môžete užiť turistiku, cyklistiku (zapožičiame Vám zadarmo bicykle) a prechádzky okolím. V blízkom FUN Parku je bobová dráha, lezecká stena, lanové centrum, trampolíny, rozprávkové mestečko Habakuky. Lanovka Vás vyvezie na Novú Hoľu, odkiaľ je prekrásny výhľad na okolité kopce Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. Novinkou je novootvorené relaxačné centrum len 10 km od chaty s tromi bazénmi, saunou, bowlingom a ďalšími atrakciami pre turistov.

V zime oceníte výhodnú polohu chaty - len 100 metrov od nástupnej stanice na lyžiarsky vlek v najväčšej detskej lyžiarskej škole na Slovensku. Ďalších 12 vlekov, sedačky, kabínková lanovka v dosahu. Ponúkame možnosť výrazných zliav na ski pasy (3 alebo 6-dňové) až do výšky 20%.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v 4 komfortných apartmánoch (1x APT: 1x2, 3x APT: 2x2). Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie, televízor a zariadenú kuchynku. V celom objekte je WiFi pripojenie na internet a podlahové kúrenie. Parkovanie máte zabezpečené priamo pri chate. Apartmány prenajímame aj jednotlivo, pri obsadení celej chaty poskytujeme našim hosťom výrazné zľavy.

V parku je veľký altánok s posedením a gril. Pre deti miniihrisko s pieskoviskom, šmykľavkou a hojdačkou. Zrelaxovať sa môžete aj vo welness, ktoré sa nachádza len 150 metrov od nás. Využiť môžete aj FUN-PARK s bobovou dráhou, trampolíny, lezeckú stenu, rozprávkové centrum - len 2 km od chaty. Tešíme sa na Vašu návštevu.