Penzión iba 10 metrov od pláže!

Vila Reyna je situovaná priamo v Kemp - stanovom tábore Ružiná, iba 10 metrov od vodnej nádrže a 1 km od obce Divín. Výborná lokalita s množstvom slnečných dní je ideálnym miestom pre relax a pohodu s rodinou či priateľmi.

Milovníci kúpania a rybárčenia si tu zaručene prídu na svoje. Vaše detičky sa vyšantia vo vode a Vy si spríjemníte pobyt člnkovaním, plávaním a vyhrievaním sa na slniečku. Nádherné okolie ponúka romantické prechádzky, na ktorých si nazbierate huby a lesné plody, ktoré sú v tejto lokalite hojne zastúpené. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj návštevou zrekonštruovaného Divínskeho kaštieľa či dať si voňavú kávičku na peknom námestí.

Vila Reyna poskytuje príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 26 osôb (vrátane prísteliek). Preferujeme telefonický kontakt - v prípade akýchkoľvek otázok alebo priamo rezervácií nás preto kontaktujte prosím telefonicky.

Pripravené sú tu pre Vás štyri 2-lôžkové izby (so samostatnými lôžkami s možnosťou spojenia na manželskú posteľ) a dva apartmány s jednou 2-lôžkovou spálňou a jednou prístelkou, oba s vlastnou toaletou a umývadlom. V jednom z apartmánov nájdete vo vybavení aj televízor so satelitným príjmom. Všetkým ubytovaným hosťom sú k dispozícii dve kúpeľne so sprchovými kútmi a dve toalety, umiestnené na spoločných chodbách apartmánového domu.

Na prípravu vlastnej chutnej stravy Vám poslúži spoločná kuchynka vybavená elektrickým varičom (dvojplatničkou), mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V kuchyni nájdete aj ďalšie dve prístelky na rozkladacom gauči. Chvíle pohody s rodinou či priateľmi strávite aj v našej kaviarničke vybavenej televízorom so satelitným príjmom, kde Vám radi pripravíme chutné rýchle občerstvenie. V priestoroch vily je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Fajčenie je povolené na terase a balkónoch vily.

Váš pobyt môžete stráviť aj v dvoch 4-lôžkových chatkách. V každej chatke sa nachádzajú 4 lôžka, chladnička, mikrovlnná rúra a pred chatkou si posedíte na teraske so záhradným grilom. Kúpeľne a toalety sú v rámci kempingového areálu spoločné.

Nádherné okolie vily Vás určite očarí a veríme, že príjemné chvíle strávite aj pri grilovačke, opekačke alebo varení kotlíkového gulášu. Vaše ratolesti poteší zmrzlinový stánok, ktorý sa nachádza priamo v areáli apartmánového domu. Veľké detské centrum s hojdačkami, šmýkačkami a pieskoviskom nájdete iba pár metrov od apartmánov.

Na potulky prírodou Vám radi zapožičiame bicykel. Naše doplnkové služby práčovne zaručene potešia hlavne mamičky malých detičiek, ktoré môžu kedykoľvek na požiadanie využiť aj práčku. V areáli kempingu nájdete aj viaceré možnosti stravovania v podobe rýchleho občerstvenia alebo navštívte hotel Divín, ktorý je vzdialený iba 120 metrov. Počas Vášho pobytu sa o Vás bude starať sympatický a ochotný majiteľ vily. Budeme radi, keď sa na nás obrátite s čímkoľvek a využijete aj naše služby recepcie. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené za rampou na pozemku vily.

V prípade záujmu ponúkame aj ubytovanie v Chorvátsku na ostrove Vir. Bližšie informácie získate u majiteľa vily.

Dúfame, že nás čoskoro navštívite a strávite u nás nezabudnuteľnú dovolenku. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá