Využite širokú ponuku masáží

Penzión Vila pri Váhu je situovaný v krásnej prírode Liptova v malebnej obci Liptovská Teplá. V blízkosti len 2 km od ubytovania sa nachádza známe termálne kúpalisko Thermal Park Bešeňová. Ďaleko to nemajú ani milovníci skvelej lyžovačky, Ski Park Ružomberok je vzdialený len 10 km.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v príjemne zariadených štyroch dvojlôžkových izbách v podkroví s možnosťou prísteliek, jednom dvojizbovom apartmáne s kapacitou 6 lôžok a dvoch samostatných chatách. Pre hostí ubytovaných v podkrovných izbách a apartmáne je v penzióne k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom, posedením a kompletne zariadeným kuchynským kútom. Apartmán je navyše vybavený vlastnou kuchynkou, disponuje kúpeľňou s toaletou a samostatným vchodom. Dve penziónové izby majú vlastnú kúpeľňu s toaletou, ďalšie dve zdieľajú spoločné sociálne zariadenie.

V oboch chatách sa pohodlne ubytuje 8 osôb. Líšia sa od seba iba rozložením izieb, všetko ostatné vybavenie je totožné. Chata I má jednu trojlôžkovú a jednu štvorlôžkovú izbu. V chate II nájdete dve trojlôžkové izby. Samozrejmosťou chát sú spoločenské miestnosti s televízorom a možnosťou prísteliek, plne vybavené kuchynky s jedálenským posedením a kúpeľne s toaletami.

Okrem výbornej domácej kuchyne (možnosti polpenzie) ponúka penzión služby profesionálneho maséra. Oddýchnite si, nechajte sa rozmaznávať a vyberte si zo širokej ponuky masáží. Klasickej, športovej, relaxačnej, čokoládovej či medovej. Využívať môžete taktiež bazén, stacionárny bicykel a WiFi pripojenie na internet. Pre Vaše ratolesti máme pripravené detské ihrisko s hojdačkou, šmýkačkou a pieskoviskom. Zabezpečená je aj možnosť vonkajšieho posedenia v záhradnom altánku s krbom, ako aj posedenie na priestrannej terase s veľmi pekným výhľadom na rieku Váh. Tešíme sa na Vašu návštevu.