Skvelá cena|Nové izby|S wellness

Vila Pod Bránou * sa nachádza v pokojnej lokalite mestskej časti Popradu - v Spišskej Sobote. Skvelý wellness a domáce prostredie penziónu ponúka ideálne miesto na dovolenku či pobyt.

Len pár metrov Vás delí od historického centra Spišskej Soboty, ktorá si zachovala svoj neporušený, stredoveký urbanistický charakter. Pokiaľ máte radi plávanie, odporúčame Vám navštíviť miestny aquapark AquaCity Poprad, prípadne Aqua Spa Gánovce. Výlety si môžete naplánovať nielen do jedinečnej prírody Vysokých Tatier. V Poprade sa nachádza tiež Podtatranské múzeum, Tatranská galéria. Deti nadchne jazda na koňoch alebo Važecká jaskyňa. V zime si môžete zalyžovať na svahoch stredísk v Lopušnej doline, vo Vysokých Tatrách alebo na Hrebienku.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie vo Vile Pod Bránou * s kapacitu 19 lôžok vrátane prísteliek. Ubytujeme jednotlivcov, páry aj skupinky v týchto izbách:
- 1-lôžkovej na prízemí,
- 2-lôžkovej s manželskou posteľou na poschodí,
- 2-lôžkovej so samostatnými lôžkami a rozkladacím gaučom na prízemí,
- 4-lôžkovej s manželskou posteľou a dvomi lôžkami na poschodí,
- Apartmáne na prízemí s dvomi spálňami – jednej 2-lôžkovej so samostatnými lôžkami a 2-lôžkovej s manželskou posteľou,
- Mezonetovej izbe s dvomi samostatnými lôžkami na prízemí a manželskou posteľou a jedným lôžkom na poschodí.

Každá izba ako aj apartmán je vybavená televízorom so satelitným príjmom, chladničkou, pracovným stolom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Izby na prízemí disponujú navyše rýchlovarnou kanvicou. V apartmáne na prízemí využijete kuchynský kútik s keramickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a sedením. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V penzióne si spoločný čas môžete dopriať prípravou vlastných raňajok v kompletne zariadenom kuchynskom kútiku. V jeho výbave sa nachádza americká chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a jedálenské posedenie. Pokiaľ máte radi relax, u nás si perfektne oddýchnete v privátnom wellness s infra saunou, vírivkou a LED televízorom. U nás je k užívaniu tiež detský kútik s hračkami, detská postieľka a vysoká stolička. Vozidlá je možné zaparkovať priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!