Útulná Vila blízko termálneho kúpaliska

Útulná Vila Nezábudka je situovaná v obci Podhájska, len 400 metrov od termálneho kúpaliska s rovnomenným názvom, v okrese Nové Zámky.

V areáli Termálneho kúpaliska Podhájska nájdete širokú ponuku celoročne dostupných bazénov v interiéri i exteriéri, vodných a športových atrakcií, kde si svoje nájdu všetky vekové kategórie. Pre milovníkov saunovania a relaxu odporúčame návštevu vitálneho sveta Wellness centrum Aquamarin. Ak túžite po histórii nezabudnuteľná je návšteva Kaštieľa Bardoňovo či Archeoparku Nitriansky Hrádok. Rybári si dosýtosti zalovia v Rybníku Mederčina. Najbližší vlek pre lyžiarov v zimnom období sa nachádza v obci Čechy.

Ubytovanie v našej Vile Nezábudka disponuje s kapacitou pre 30 osôb. K dispozícii sú Vám tieto typy izieb:
- päť 2-lôžkových, z toho dve sú vybavené samostatnými lôžkami a tri s manželskou posteľou,
- štyri 3-lôžkové, všetky s manželskou posteľou a samostatným lôžkom,
- dve 4-lôžkové, všetky so samostatnými lôžkami.

Všetky izby sú navyše dovybavené televízorom s káblovým príjmom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Príjemne posedieť a zahrať spoločenské hry v prípade nepriaznivého počasia si môžete vo veľkej spoločenskej miestnosti vhodnej pre 20 osôb. Navyše si tu pozriete dobrý program v televízore s káblovým príjmom. Chutné jedlá si pripravíte v priestrannej kuchyni s plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, dvomi rýchlovarnými kanvicami, dvomi chladničkami a mrazničkou. V celom objekte je možnosť bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Vonku je pre Vás pripravený altánok s pohodlným posedením, kde si môžete v pokoji popíjať vínko a vychutnávať príjemný oddych v kruhu známych či rodiny. Navyše je pre našich hostí dostupný aj prenosný gril. Priamo v ohradenom objekte je vyhradený priestor pre Vaše autá s kapacitou 20 miest.

Termálna voda v Podhájskej pomohla už mnohým, má podobné zloženie ako voda v Mŕtvom mori. Príďte aj Vy a nebudete ľutovať. Tešíme sa na Vašu návštevu vo Vile Nezábudka.