3 apartmány s bazénom, krbom a altánkom

Ak ste sa rozhodli stráviť príjemné chvíle na Liptove, pozývame Vás ich prežiť do Vily Martina. Ubytovanie je situované v tichej uličke obce Bešeňová, pri rieke Váh. V letnom období je to len 5 minút pešou chôdzou do bazénov aquaparku Gino Paradise Bešeňová. Vo vzdialenosti 5 km sa nachádza vodná nádrž Liptovská Mara, Kúpele Aqua-Vital Park Lúčky aj prírodný termálny prameň Kalameny. Nadšenci cyklistiky sa výletmi po rôznych trasách môžu dostať k zrúcanine Veľkého liptovského hradu, prípadne až k známemu Archeoskanzenu Havránok. V zime si na svoje prídu lyžiari i snowboardisti na svahoch lyžiarskych stredísk, ako sú Ski Park Ružomberok Malinô Brdo, Iľanovo - Košútovo, Ski Žiarce - Pavčina Lehota alebo Jasná Nízke Tatry.

Celoročne ponúkame ubytovanie vo Vile Martina, ktorá je kapacitne prispôsobená pre maximálne 23 osôb. Ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi, pretože každý z 3 apartmánov chalupy disponuje vlastným vchodom - o súkromie tak máte postarané. Na výber máte z nasledovných možností ubytovania:

• prízemný (bezbariérový) 6-lôžkový apartmán, ktorý je tvorený jednou 2-lôžkovou izbou a jednou 4-lôžkovou izbou;
• 8-lôžkový mezonetový apartmán, ktorý je tvorený jednou 2-lôžkovou izbou na prízemí apartmánu, ďalšou 2-lôžkovou izbou v rámci spoločenskej miestnosti a jednou 4-lôžkovou izbou v podkroví;
• podkrovný 9-lôžkový apartmán, ktorý je tvorený jednou 2-lôžkovou izbou a dvomi 3-lôžkovými izbami. V spoločenskej miestnosti využijete navyše jednu prístelku.

V každom z apartmánov sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom, rádiom a spoločenskými hrami. V 6-lôžkovom apartmáne Vám tu Váš pobyt navyše spríjemní praskajúce drevo z krbu. Milovníkov varenia zaiste poteší kompletne zariadená kuchyňa. Každý apartmán má k dispozícii vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Rovnako poskytujeme žehličku aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na rozľahlej záhrade využijete záhradný krb v drevenom altánku alebo tiež gril, kotlík i ohnisko. Deti potešia preliezky, hojdačky, pieskovisko a aj s dospelými si užijú zábavu v záhradnom bazéne. Zadarmo Vám zapožičiame bicykle, ktoré Vám spolu s Vašimi (či už bicyklami alebo lyžami) uschováme v samostatnej miestnosti. Po týchto aktivitách si oddýchnete na troch samostatných sedeniach, prípadne sa osviežite nápojmi či občerstvením v 30 m vzdialenom bistre (bare). V blízkosti (70 m) sa nachádzajú taktiež tenisové kurty, posilňovňa a moderné detské ihrisko, vybudované obcou Bešeňová. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené pri objekte. S priateľmi či Vašou rodinkou môžete prežiť príjemnú dovolenku vo Vile Martina. Tešíme sa na Vás!