Poézia na Štrbskom Plese dýcha ďalej!

Vila Marína**** pomenovaná po známej postave z literárnej tvorby Andreja Sládkoviča je vynikajúcim miestom, kde stráviť príjemný pobyt v srdci čarokrásnej prírody Vysokých Tatier. Výborná poloha pri Štrbskom Plese je v lete zárukou neopakovateľných zážitkov z turistických prechádzok, cyklotúr, výletov lanovkami či člnkovania na samotnom plese. Počas zimy odporúčame navštíviť blízke lyžiarske stredisko Štrbské Pleso a vychutnať si zjazd niektorou z deviatich skvelo upravených zjazdoviek alebo využiť bohatú ponuku bežeckých tratí.

Počas celého roka Vám ponúkame komfortné ubytovanie vo Vile Marína****, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 20 osôb. Vila je tvorená piatimi luxusne zariadenými apartmánmi, prispôsobenými pre pohodlné ubytovanie vždy 2 až 4 osôb. Ubytovanie je tak ideálne pre páry či rodinky s deťmi ako aj pre väčšie skupiny hostí, ktoré si môžu vilu prenajať v celosti.

V každom z apartmánov sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosť vybavená rozkladateľným gaučom (s možnosťou 2 prísteliek), kreslami a televízorom so satelitom. Všetky apartmány disponujú zároveň kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenským posedením, v ktorej môžete na prípravu vlastných jedál využívať keramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou a umývačku riadu. Hosťom je v každom apartmáne k dispozícii vlastná kúpeľňa s vírovou vaňou a toaletou.

Súčasťou vily je taktiež oddychová miestnosť na čítanie s knižnicou a čajovňou, lyžiareň so sušičmi a odkladací priestor pre bicykle. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Parkovanie je možné priamo pri vile.

Keďže Vila Marína**** je umiestnená v tesnej blízkosti Hotela Solisko****, ubytovaní hostia môžu navštíviť tunajšiu reštauráciu, využiť rôzne wellness služby či pripraviť si vlastné chutné jedlá na grile pri vonkajšom posedení.

Pobyt v niektorom z apartmánov Vily Marína**** bude pre Vás neobyčajným zážitkom, či už kvôli kvetnatej histórii samotnej budovy alebo neopakovateľnému výhľadu na Štrbské pleso a končiare Vysokých Tatier. Príďte si k nám vychutnať dovolenku aj Vy!