Štýlové ubytovanie v srdci Tatier!

Vila Marie je situovaná v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v príjemnej tichej časti obce Vysoké Tatry - v osade Tatranské Zruby, nachádzajúcej sa len 3 km od Starého Smokovca. Nádherná okolitá príroda Tatranského národného parku poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti relaxu ako aj aktívneho oddychu v podobe nezabudnuteľnej horskej turistiky, cyklistiky a zimných športov. Už priamo v susedstve vily sa nachádzajú známe klimatické kúpele s hotelom, ktoré využívajú blahodárne účinky vysokohorskej klímy na ľudský organizmus, čo bolo aj jedným z hlavných dôvodov vzniku osady Tatranské Zruby. Naši ubytovaní hostia môžu počas svojho pobytu zároveň využívať reštauračné služby hotela ako aj jeho tenisový kurt.

Keďže v blízkosti vily (len 300 metrov - 2 min. chôdze) sa nachádza zastávka tatranskej električky, premávajúca približne každú hodinu, ubytovanie vo Vile Marie je veľmi vhodné aj pre návštevníkov bez auta, ktorí sa tak električkou pohodlne dostanú do všetkých okolitých tatranských stredísk. Počas Vášho pobytu tak môžete neobmedzene spoznávať krásy a zaujímavosti Starého Smokovca, Tatranskej Lomnice, či Štrbského Plesa.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemnej rodinnej Vile Marie, ktorá disponuje celkovou kapacitou 16 lôžok. Ubytovanie je rozdelené na dve samostatné časti s vlastným vchodom, ktoré je v prípade väčšej skupiny hostí možné aj vnútorne predeliť. Radi tak u nás privítame nielen väčšie skupiny priateľov, ale aj jednotlivcov, páry a rodiny s deťmi.

Na prízemí vily sú hosťom k dispozícii dve 2-lôžkové izby s televízorom, pričom súčasťou jednej z nich je plne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastných jedál. Umiestnená je tu aj jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, ktorá je rovnako ako aj spomínaná kuchyňa spoločná pre obe izby. Na vyvýšenom prízemí vily máme pre hostí pripravenú priestrannú 5-lôžkovú izbu s televízorom s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Táto izba spolu s ďalšími dvomi podkrovnými izbami s televízorom a spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou (jednou veľkou 5-lôžkovou izbou a menšou 2-lôžkovou izbou), má k dispozícii prístup do druhej kompletne vybavenej kuchyne vily s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Príjemne oddýchnuť si tu môžu hostia taktiež v príjemných priestoroch jedálne s posedením a spoločenskej miestnosti s biliardom a elektronickými šípkami.

V priestoroch celej Vily Marie je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V pekne upravenej záhradnej časti je pre hostí zároveň pripravené vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania, ako aj detské ihrisko s pieskoviskom, trampolínou, ruskými kuželkami a stolným tenisom. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní.

Keďže blízky Starý Smokovec je administratívnym centrom Vysokých Tatier, ponúka služby rôznych úradov, požičovní, či športových obchodov a je v ňom k dispozícii zároveň centrum Horskej služby. V Tatranskej Lomnici môžete navštíviť adrenalínovú horskú dráhu - Tatrabob alebo lukostrelecké centrum. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj návštevou 16 km vzdialeného Popradu, kde si vychutnáte skvelý relax v bazénoch aquaparku AquaCity Poprad, kde majú naši hostia zaistenú 15%-tnú zľavu na vstup. Z letiska Poprad si môžete vychutnať rovnako paragliding alebo vyhliadkové lety ponad Lomnické sedlo, Skalnaté Pleso a Tatranskú Lomnicu. V zimnom období si výborne zalyžujete v lyžiarskych strediskách na Štrbskom Plese a v Tatranskej Lomnici.