Ubytovanie len 300 metrov od termálov

Apartmanový dom Vila Lexus sa nachádza vo Veľkom Mederi, v tichej časti, len 300 metrov od termálneho kúpaliska s celoročnou prevádzkou.

Hosťom ponúkame ubytovanie v komfortných 2, 3, 4, 5-lôžkových apartmánoch, v jednom 8-lôžkovom rodinnom apartmáne a v jednom exkluzívnom 5-lôžkovom domčeku, celkovo ubytovanie s kapacitou pre 43 hostí. Niektoré apartmány sú dvojspálňové (2+2, 3+2, 2+4). V 8-lôžkovom rodinnom apartmáne s dvomi 4-lôžkovými spálňami, je možné ubytovať aj menšiu skupinu, 6 či 7 hostí.

Všetky ubytovacie jednotky sú moderne zariadené a vybavené komfortným nábytkom. Majú zakaždým vlastnú terasu, kompletne zariadenú samostatnú kuchyňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je LED televízor, klimatizácia alebo ventilátor a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Využívať môžete aj trezor na ochranu a úschovu osobných vecí.

V 8-lôžkovom rodinnom apartmáne (100 m2) navyše využijete aj veľkú spoločenskú miestnosť prepojenú s kompletne zariadenou kuchynkou - navyše s umývačkou riadu (50 m2). Spoločenská miestnosť je vhodná aj na zorganizovanie osláv alebo firemných akcií.

Parkovať môžete na stráženom parkovisku v uzavretom areáli. Relax si doprajete na terasách alebo v záhrade pri krbe s možnosťou grilovania. Pre deti sme pripravili detské ihrisko, pieskovisko a trampolínu.

V okruhu 300 metrov od apartmánov nájdete obchody, kaviarne, reštaurácie aj wellness centrum. Tešíme sa na Vašu návštevu vo Veľkom Mederi.