Krásny penzión - v cene wellness+raňajky

Pozývame Vás do nášho rodinného penziónu Vila Jedľa **, ktorý je situovaný do očarujúceho prostredia prírody Nového Smokovca, v centre Vysokých Tatier. Vďaka saune, vírivke a aj raňajkám v cene sa u nás budete cítiť naozaj ako v rozprávke. Navyše len 100 m od strediska Jakubkova lúka.

Prostredie Vysokých Tatier láka k pešej turistike až na Slavkovský štít, cyklistike aj nenáročným prechádzkam okolo Štrbského plesa. Počas letných dní sa môžete dokonalo zrelaxovať u nás, prípadne v bazénoch AquaCity v Poprade alebo Thermal parku vo Vrbove. Spolu s deťmi sa zabavíte v Tricklandii. Zaujmú Vás prípadne múzeá - Múzeum Tatranského národného parku, Ski Museum a okolité. V zimnom období odporúčame lyžovanie na svahoch stredísk v Starom Smokovci - Jakubkova lúka, Hrebienku, Tatranskej Lomnici - Skalnaté pleso a Štrbskom Plese - Solisko.

Celoročne Vám ponúkame možnosť ubytovať sa v u nás, v našom komfortne vybavenom penzióne Vila Jedľa **. K dispozícii máme celkovo 31 pevných lôžok a 5 prísteliek v týchto izbách:
- piatich 2-lôžkových izbách s manželskou posteľou,
- troch 3-lôžkových izbách s manželskou posteľou a jedným lôžkom,
- jednej 4-lôžkovej izbe s manželskou posteľou a dvomi lôžkami,
- jednej 4-lôžkovej Rodinnej izbe s manželskou posteľou v jednej spálni a dvomi lôžkami v druhej spálni,
- dvoch 2-lôžkových apartmánov s manželskou posteľou.

Každá izba ako aj apartmány sú vybavené televízorom so satelitným príjmom. Na izbách sa nachádza minibar, v apartmánoch chladnička. Súčasťou apartmánov je tiež obývacia miestnosť s televízorom a príjemným sedením. V každej ubytovacej jednotke je maximálne pohodlie zaistené vďaka vlastnej kúpeľni so sprchovacím kútom a toaletou. V celom penzióne je pokrytie WiFi pripojením na internet zdarma.

Túžite aj po čase strávenom v spoločnosti druhých? Na to je stvorená spoločenská miestnosť s barom, televízorom, krbom, rádiom a sedením. Pri nej si tiež užijete relaxačné chvíle v saune alebo vírívke. V suteréne sa tiež nachádza úschovňa na bicykle, lyže aj vykurovaná technická miestnosť s práčkou a žehličkou.

Na prízemí Vás privíta náš milý personál. Hneď vedľa nej využijete salónik pre 14 osôb s možnosťou zapožičania techniky, s televízorom a tabuľou. Raňajky sú podávané v jedálni so sedením. Nechýbajú dve toalety. Do určitých izieb vieme umiestniť dokopy 5 prísteliek. Pre deti vieme zabezpečiť detskú postieľku aj vysokú stoličku. V exteriéri je k užívaniu terasa s posedením, altánok s posedením, gril, ohnisko. Parkovanie áut je zabezpečené pod dohľadom kamier priamo pri penzióne. Už teraz sa tešíme na Váš výborný pobyt u nás!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá