Príjemné ubytovanie s najnižšou cenou!

Príjemné ubytovanie Vily Jas je situované v tichom prostredí obce Lechnica, len 500 metrov od známej obce Červený Kláštor a neďaleko kúpeľov Smerdžonka, v okrese Kežmarok.

Prekrásne prostredie Pieninského národného parku Vám ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky a zaujímavých výletov do prírody a blízkych kúpeľov. Spomínané kúpele Smerdžonka Červený Kláštor sú obľúbeným miestom pre relaxáciu, oddych, ako aj zábavu pre tých najmenších, ktorí sa tu vyšantia na detskom ihrisku s rôznymi atrakciami. Priamo v Červenom Kláštore Vám odporúčame návštevu kartuziánskeho kláštora a na neďalekom Dunajci zase splav Dunajca na drevených pltiach s prekrásnou scenériou. V zime si zabaľte aj lyže a vyskúšajte lyžovačku na svahoch lyžiarskeho strediska Skipark Eland Spišská Stará Ves.

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku do Vily Jas, ktorá je v prevádzke počas celého roka a disponuje celkovou kapacitou pre 10 osôb. Ubytovanie je vhodné pre jednu až dve nezávislé skupiny hostí.

Pri pobyte dvoch skupín ponúkame ubytovanie v nasledovnom rozložení:
- prízemie s dvomi 2-lôžkovými spálňami a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou pre jednu skupinku,
- poschodie s jednou 2-lôžkovou spálňou, jednou 3-lôžkovou spálňou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou pre druhú skupinku,
- medziposchodie s jednou 1-lôžkovou spálňou, ktorú v prípade potreby využije jedna alebo druhá skupina hostí.

Všetky spálne sú štandardne zariadené, vybavené lôžkami, skriňami, stolom s posedením a rádiom. Pre hostí je k dispozícii spoločná obývacia izba s pohodlným gaučom, televízorom so satelitným príjmom a jedálenským stolom so stoličkami. Vaše jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchynke s plynovým sporákom s plynovou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a základným kuchynským vybavením.

Na prízemí, ako aj na poschodí ubytovania máte prístup na balkón s posedením, kde si vychutnáte Vašu rannú kávu alebo večer posedíte pri vínku. Na oplotenom pozemku využijete možnosť posedenia v altánku, grilovania na záhradnom krbe a opekania na ohnisku. Veľmi radi Vám zapožičiame dva horské bicykle, jeden detský bicykel do 6 rokov, ako aj futbalovú loptu, volejbalovú loptu, bedmintonovú sadu a to všetko v rámci ceny ubytovania. Vaše bicykle si odložíte v miestnosti na to určenej a autá zaparkujete priamo v priestoroch záhrady pri ubytovaní. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu vo Vile Jas!